Close

Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 64

Wątek: Jaki pas foto?

  1. #1

    Domyślnie Jaki pas foto?

    Witam,probuje wybrac jakis pas foto(nie znosze plecakow i toreb na sprzet)Mysle o czyms takim
    http://www.allegro.pl/item894024935_..._nikon_hp.html
    Jedyna rzecz to nie wiem jak ma sie to kompatybilnosci z futeralami innych firm jak np Lowepro.
    Ogolnie uzywa ktos pasa?Jesli tak to jakie spostrzezenia?
    Wg mnie jest to wygodniejsze(dopoki nie niesie sie ciezkiego sprzetu)lepsze dla plecow i wszystko mozna schowac pod kurtka(wazne przy niskich temperaturach)
    Pozdrawiam
    Fotografia dla zabawy nie dla zarobku!!!
    D600,Zeiss 35mm F2,N 60/2.8D,N 85mm 1.4 AI-S,N 105mm 2.5 AI-S,N 105mm DC,N 28-80mm f/3.3-5.6g,Tamron 19-35mm

  2. #2

    Domyślnie

    Też za tym się rozglądam więc tez chętnie poznam opinie

  3. #3

  4. #4

    Domyślnie

    Nie jestem przekonany czy zmieścisz taki pas o jakim piszesz pod kurtką.
    Ja używam Newswear-a i jestem zadowolony, jest lekki, można go nosić na kilka sposobów, do sprzętu jest szybki i łatwy dostęp ... ale wszystko zależy do tego jak i gdzie się z aparatem pracuje.

    eles
    [F100] [D3]

  5. #5

    Domyślnie

    pas pasem. Pokrowce na obiektywy zajmują miejsce. Ja na moje Lowepro troche narzekam bo są za grube.

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez shaddixx Zobacz posta
    pas pasem. Pokrowce na obiektywy zajmują miejsce. Ja na moje Lowepro troche narzekam bo są za grube.
    Dlatego podobnie jak kolega pacyf polecam pas i sakwy firmy NEWSWEAR. Dla mnie świetny zestaw to trzy różne sakwy na pasie bez szelek. Wiele zależy jednak od tego, jaki sprzęt nosimy i w jaki sposób pracujemy. Tu pełny asortyment do wyboru : http://www.newswear.com . Jeden z wielu plusów - jeśli sakwy są puste to po złożeniu razem z pasem zajmują stosunkowo mało miejsca. Do tego dyskretne, wytrzymałe, deszczoodporne, pojemne ...
    Leica MP, 28/2, 35/2, 50/1.4, 75/2.8

  7. #7

    Domyślnie

    ^tak samo pasy/sakwy ThinkTank. fajne, zgrabne... polecam. uzywam od jakiegos czasu i naprawde nie glupie to jest. szczegolnie jak chce zabrac jeden, moze dwa dodatkowe obiektywy to jest to o wiele wygodniejsze niz chodzenie z plecakiem.

  8. #8

    Domyślnie

    Spojrzalem na Newswear ale to nie to czego szukam ze wzgledu ze nie oslaniaja zbyt dobrze obiektywow(sa to tylko sakwy)A co kolega poleca z think tank?
    Fotografia dla zabawy nie dla zarobku!!!
    D600,Zeiss 35mm F2,N 60/2.8D,N 85mm 1.4 AI-S,N 105mm 2.5 AI-S,N 105mm DC,N 28-80mm f/3.3-5.6g,Tamron 19-35mm

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Zorro1212 Zobacz posta
    Spojrzalem na Newswear ale to nie to czego szukam ze wzgledu ze nie oslaniaja zbyt dobrze obiektywow(sa to tylko sakwy)A co kolega poleca z think tank?
    mi sie często teraz zdarza nosić d300s + stalkę jakaś/jasny zoom + 80-200 + flesz w tym newswear-ze

    i mogę śmiało stwierdzić ze jeżeli nie rzucasz nie wiadomo jak tym i sie nie wiadomo o co obijasz to naprawdę daje rade

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez shaddixx Zobacz posta
    jak kupiłem zwykły mekko i styka.
    taki?

Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •