Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    09 2009
    Miasto
    Ostrołęka
    Posty
    150

    Domyślnie Morskie potwory.

    Trochę zmarzłem, ale 'parę' zdjęc zrobiłem i zadowolony jestem bardzo. Wszelkie komentarze mile widziane!

    1.

    2.

    3.

    4.

    5.

    6.

  2. #2

    Domyślnie

    jak dla mnie to tylko pstryk a 6 to juz calkiem mi nic nie mowi

  3. #3

    Domyślnie

    1. i 4. ma potencjał
    Pozdrawiam
    Szymon W.

  4. #4

    Domyślnie

    niestety za przemek29, dodam jeszcze - perspektywa

  5. #5
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    09 2009
    Miasto
    Ostrołęka
    Posty
    150

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez przemek29 Zobacz posta
    jak dla mnie to tylko pstryk a 6 to juz calkiem mi nic nie mowi
    ja tam nie lubię gadać z monitorem

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez maaati Zobacz posta
    ja tam nie lubię gadać z monitorem
    ja tez nie rocmawiam z monitorem ale zdiecie moze cos powiedziec o sobie a tam jest cisza

  7. #7

    Domyślnie

    Uważam że te fotografie to takie tam sobie próby jak działa aparat,sam jeszcze niedawno robiłem identyczne zdjęcia lecz teraz poszukuję zupełnie innych ujęć i nowych pomysłów na kadr.
    Te fotografie cóż nie podobają mi się.
    -"Żyj na huśtawce życia,Żyj ! Bo tylko raz dany nam czas !!!"-

  8. #8

    Domyślnie

    niestety kadry do mnie nie przemawiają. domyślam sie ze to początek przygody z aparatem, tak więc musisz jeszcze potrenować

  9. #9

    Domyślnie

    Rób duuużo zdjęć, eksperymentuj, próbuj, poćwicz. Biorąc powyższe kadry i ujęcia czeka Cię sporo pracy
    D300 | T 17-50 | SB-600 | N 300/4 AF-S | N 35/1.8G AF-S| N 85/1.8G AF-S | N 70-210/4 AF
    Waldemar Woźniak www.waldemarwozniak.pl
    l
    http://wld-art.pl

  10. #10
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    09 2009
    Miasto
    Ostrołęka
    Posty
    150

    Domyślnie

    Dzięki za ostudzenie emocji, liczyłem się z tym. Tylko prosiłbym, o jakieś nakierowanie. Jak powinny kadry wyglądac? Wiadomo, że nie ma recepty, ale w tym przypadku? Szerzej, inne tło? Trochę źle wyselekcjonowałem 'pstryki'. No ale miejmy nadzieję, że jeszcze miło Was ZASKOCZĘ.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •