1. Bedzie uzywana z 055ProB.
2. Ma byc perfekcyjnie stabilna przy obciazeniu: D200 + grip z 2 aku + 70-200 VR (czyli okolo 3 kg)
3. Mocowanie aparatu na plytce.
4. Zdecydowanie 3D, ale z jak najkrotszymi "manipulatorami",
5. Ma byc wygodna w uzywaniu, zeby dlonie nie mdlaly od czestych zmian ustawien. Czyli najlepiej zeby miala jakies zmyslne rozwiazania zaciskow -- a nie takie; "skrec z calej sily to bedzie dobrze trzymac".
6. W miare lekka i w cenie do 500-600 zl
Myslalem o 460 MG Magnesium, ale martwi mnie nieco na styk maksymalna masa obciazenia no i masa wlasna. Boje sie, ze moze byc zbyt miekka.
Zastanawiam sie takze nad 410 Junior (na przekladaniach zebatych) -- od biedy przelknalbym te cene, tylko wolalbym przeczytac najpierw opinie uzytkownikow (o 460 takze).
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami