a ja raczej nie - wystarczyło popatrzeć na spasowanie elementów maski - niesymetrycznie, lakier położony nierównomiernie, jakieś niedociągnięcia malarskie zacieki itp... Niebita? to chyba tylko z boku, bo przód i tył na bank...
![]()
Szukaj
a ja raczej nie - wystarczyło popatrzeć na spasowanie elementów maski - niesymetrycznie, lakier położony nierównomiernie, jakieś niedociągnięcia malarskie zacieki itp... Niebita? to chyba tylko z boku, bo przód i tył na bank...
![]()
Elektryczna klamka od Tippmana zasilona powietrzem o wysokim ciśnieniu, służąca do robienia siniaków w okolicach głowy. A do tego jakiśtam Nikon do dokumentowania dzieła zniszczenia.
Sosnowiec, wjazd od Katowic Szopienic, na początku Kilińskiego; nie pamietam czy tam jeszcze jest ta tablica, ale przez całe lata tam stała:
Gabinet ginekologiczny
ul. Dziewicza [jakiś tam numer]
Na zabawie wstawiony gostek podchodzi do orkiestry i mówi:
- Panowie, zagrajcie "Myszerej", daję jedną flaszkę.
- Ale my nie znamy takiego utworu, może niech nam pan powie jak to idzie.
- No dobra, słuchajcie: "Myszerej pancerni..."
|sprzęt dostarcza firma Nikon & Sigma|
pozdrawiam, Wojtek
Nie przesadzaj, na jazdę próbną zawsze warto się umówić. Nigdy nie wiadomo jaki silnik jest pod maską, a dobry blacharz karoserie może zmienić nie do poznania - gustowne alufelgi, nowe reflektory i lakier, skórzana tapicerka, trochę pracy nad zawieszeniem i można osiągnąć cudo. Jednym słowem dostosować do własnego gustu przy małym wkładzie początkowym. Baza chyba zła nie jest: rdzy nie widać, mało pali, zadowalające osiągi i rocznik jak bezpośrednio od dilera! ...a jeśli to niewypał, to po krótkim czasie można pchnąć dalej do ludzi (nieraz nawet z zyskiem).
Jeśli już przy tym temacie jesteśmy (z góry przepraszam drogie Panie): Czym się różni brzydka dziewczyna od motorynki? ...Niczym. Na jednym i drugim się fajnie jeździ dopóki koledzy się nie dowiedzą.
Skontaktuj się z nami