Po zainstalowaniu wszystko było okej. Nie działa. Ale zacznę od początku. W czwartek wieczorem zainstalowałam - rysik i tablet działały bez zarzutu, mogłam sobie spokojnie kursorem myszki manipulować. Nacisk i to wszystko inne też okej. Wczoraj też działało. Ściągnięte najnowsze sterowniki (ścigałam w czwartek). Dzisiaj włączam komputer, podłączam tablet - nie działa. Próbowałam wejść w ustawienia Bamboo, ale nie da rady w ogóle otwierać. Wchodzę w samouczek - Wystąpił problem z aplikacją Adobe Projector i zostanie ona zamknięta. Przepraszamy za kłopoty. Za każdym razem to samo. Z tabletem chyba jest wszystko w porządku, z rysikiem chyba też. Jak zbliżam piórko do powierzchni dioda robi się czerwona, czyli taka jaka być powinna. Ale komputer nie reaguje. Z funkcją dotykową chyba jest okej, bo trzeba włączyć pierwszym przyciskiem. Jeśli chodzi o Express Keys. Jak klikam dioda się rozjaśnia, pierwszy - włącza/wyłącza funkcję dotykową, drugi - na internecie cofa, czyli jest okej, trzeci - klika, czwarty - klika. Działają. O, właśnie, jeszcze jak włączam pierwszy przycisk to uaktywniam funkcję dotykową, ale na ekranie nie pojawia się napis funkcja dotykowa on/off, a wcześniej się pojawiał.
Przywracanie systemu nic nie dało. Kompletnie nie wiem co robić, pomóżcie, proszę ;c
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami