Witam
Potrzebuje monopod, ale taki, ktory ma szybkozłaczke podobna do tej w statywie FT-666 ( http://allegro.pl/item793395287_prof...kozlaczka.html). Czy wogole jest taka mozliwosc?
Chodzi mi o to, ze moge aparat zdjac ze statywu i od razu na monopod....
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami