Szukaj
odkopuje troche, ktos ma moze jakies statywy, monopody tej firmy ? jak sie sprawuja ? czy warto ? (firma camrock)
D200, T17-50, N100 2.8MF, SB-24
ja mam Camrocka głowicę kulową i powiem że jest lepiej wykonana niż Goldphoto. Ogólnie ok.
ja dokupiłem do monopodu świetną głowiczkę Manfrotto 234 RC2 z szybkozłączką pasującą do głowic statywowych Manfrotto. Uchylna góra-dół znakomicie się z nią pracuje.
D300 | T 17-50 | SB-600 | N 300/4 AF-S | N 35/1.8G AF-S| N 85/1.8G AF-S | N 70-210/4 AF
Waldemar Woźniak www.waldemarwozniak.pl
lhttp://wld-art.pl
Skontaktuj się z nami