Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15

Wątek: Monopod

  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez TMB Zobacz posta
    moja głowica ma otwór 0,9cm czyli 9 minimetrów!
    3/8" to ok 9,5mm więc masz jak najbardziej standardowe mocowanie głowicy.
    Nikon Z6 III, Nikkor Z 14-24/2.8 S, Nikkor Z 105/2.8 mc S, Viltrox 35/1.2 LAB, Leofoto Ranger LS-254C + LH-30

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez akselb3 Zobacz posta
    Jeżeli szukasz takiego zestawu w monopodzie to może skompletuj sobie coś takiego:
    http://max-foto.pl/pl/produkt/784/mo...rock-m130.html
    +
    http://max-foto.pl/pl/produkt/790/gl...rock-h050.html
    Masz Camrock'a, używasz czy tylko słyszałeś?
    Co to za firma Camrock, takie to i pełno tego - ktoś ma własną opinię ?
    Ma i ja RB67, F90X, F4S+F4+1/2 F4, Metz ,SB i brzydkie Canony. Na góry m4/3

  3. #13

    Domyślnie

    odkopuje troche, ktos ma moze jakies statywy, monopody tej firmy ? jak sie sprawuja ? czy warto ? (firma camrock)
    D200, T17-50, N100 2.8MF, SB-24

  4. #14

    Domyślnie

    ja mam Camrocka głowicę kulową i powiem że jest lepiej wykonana niż Goldphoto. Ogólnie ok.

  5. #15

    Domyślnie

    ja dokupiłem do monopodu świetną głowiczkę Manfrotto 234 RC2 z szybkozłączką pasującą do głowic statywowych Manfrotto. Uchylna góra-dół znakomicie się z nią pracuje.
    D300 | T 17-50 | SB-600 | N 300/4 AF-S | N 35/1.8G AF-S| N 85/1.8G AF-S | N 70-210/4 AF
    Waldemar Woźniak www.waldemarwozniak.pl
    l
    http://wld-art.pl

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •