Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: Tani D70!

  1. #1

    Domyślnie Tani D70!

    Co możecie powiedzieć na temat tej aukcji.Co jest w dodatkach,a czego brakuje.Skąd sie biorą takie ceny,w domyśle chodzi mi o pochodzenie takich aparatów.Dziękuje za wypowiedzi.
    http://www.allegro.pl/item142682634_...per_cena_.html
    F80,MB-16,N.35-70 2.8 D D90 ,MB-D80 N. 17-55 2.8 G IF ED AF-S,N. 60 2.8 G ED Micro,N. 80-200 D ED NEW, SB-900, 055PROB+486RC2+MBAG80,LOWEPRO NOVA 5 AW,KENKO-Macro,KENKO 1,4 DG
    Grupa ,,SABAT,,

  2. #2

    Domyślnie

    Co do sprzedawcy"cyfroman" to ostrożnie. Niedawno takie "okazje" były z D100. Sporo ludzi się sparzyło.
    Oczywiście niektórzy powiedzą, że to nie moja sprawa, lecz wolę uprzedzić kolegów forumowiczów. Należy zachować SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ.
    nikon

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez marekon Zobacz posta
    Co możecie powiedzieć na temat tej aukcji.Co jest w dodatkach,a czego brakuje.Skąd sie biorą takie ceny,w domyśle chodzi mi o pochodzenie takich aparatów.Dziękuje za wypowiedzi.
    http://www.allegro.pl/item142682634_...per_cena_.html
    To jest raczej normalna cena rynkowa dla używanego D70.
    Ja mam do sprzedania D70s z przebiegiem 2500 zdjęć i z wszystkimi akcesoriami za 1600 zł i chętni nie walą drzwiami i oknami.
    Pozdrawiam
    Rafał


  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez amator Zobacz posta
    To jest raczej normalna cena rynkowa dla używanego D70.
    Ja mam do sprzedania D70s z przebiegiem 2500 zdjęć i z wszystkimi akcesoriami za 1600 zł i chętni nie walą drzwiami i oknami.
    W sumie to szkoda sprzedać za takie pieniądze, lepiej dalej nim fotografować. Chyba że masz straszne ciśnienie finansowe, różnie bywa.
    Fuji S3Pro || Nikkor 35/1.8G DX; 50/1.8D

  5. #5

    Domyślnie

    66 negatwów na prawie 1700 sprzedanych rzeczy to dość bogaty bilans ,,cyfromana,,.Więc obawy mogą być uzsadnione, Z tego co widzę zajmuje się tylko sprzedażą sprzętu foto.
    F80,MB-16,N.35-70 2.8 D D90 ,MB-D80 N. 17-55 2.8 G IF ED AF-S,N. 60 2.8 G ED Micro,N. 80-200 D ED NEW, SB-900, 055PROB+486RC2+MBAG80,LOWEPRO NOVA 5 AW,KENKO-Macro,KENKO 1,4 DG
    Grupa ,,SABAT,,

  6. #6

    Domyślnie

    czas realizacji zamówienia 14 dni. najpierw sam bedzie musiał go zgobyć w jakis fotolumpexach na zachodzie.
    D80 z Nikkor 18-70DX + SIGMA 70-300 4-5,6 APO DG MACRO wraz z SB600 ale także F-65/Nikkor 28-80/SB-50DX/SB17 oraz podręczna Nokia N82.

  7. #7

    Domyślnie

    Nie będę wdawał się w ocenę solidności cyfromana bo ie miałem z nim kontaktu ale co do ceny za D70 to nie odbiega ona od realnych cen za używane korpusy D70,malo uzywany może oznaczać równie dobrze 30.000 fotek na liczniku.
    Samsung NX300,NX20, 18-55 OIS i 30mm f:2 50-200 OIS III

  8. #8

    Domyślnie

    marekon, jeśli chcesz kupić bez ryzyka to sprzedam Ci swojego D70 w tej cenie, bo przymierzam sie do kupna D80. Jeśli masz pytania to zapraszam na PW.
    Nikon, Nikkory, Sigmy... i Tamron
    wigi.pl

  9. #9

    Domyślnie

    3 miesiące temu kupiłem D70 z kartą CF 2gb i przebiegiem 3000 za 1600,50zł razem z przesyłką. Więc to tu to chyba nie jest to jakaś super oferta.
    Pozdrawiam.
    MamiyaRB67, D90, D70, 12-24, 18-70, 28-80, 35, 50, 180, 70-300...
    |||blog ||| maciejsimm.com|||

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Remol71 Zobacz posta
    W sumie to szkoda sprzedać za takie pieniądze, lepiej dalej nim fotografować. Chyba że masz straszne ciśnienie finansowe, różnie bywa.
    W sumie to ogromna szkoda puszczać w tej cenie. Kupuje jednak nowszy a nie mam siły biegać z dwoma korpusami i tak torba już za dużo waży.
    Pozdrawiam
    Rafał


Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •