Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14

Wątek: Jabłuszko

  1. #11

    Domyślnie

    Niestety mnie też uczono, że nie powinno się mieszać kolorów z B&W
    Albo B&W albo kolor
    D7000, N 17-55, N 35, SB, MB-D11, EIZO, EPSON, VELBON, NNJ

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mmmak Zobacz posta
    pupcia fajna, ale fatalnie pokazana, dodatkowo przydało by sie nawiazanie to ugryzionego jabłka

    konwersja do b/w tez kiepska - mnie brakuje kontrastu
    Miało być subtelnie i tak też konwersja została przeprowadzona. Gdyby każda fotografia była z dużym kontrastem, tak jak Ty uważasz, fotografia byłaby strasznie nudna.
    Istotną wadą kobiet jest to, iż tracimy przez nie zbyt wiele czasu, ale jest to najpiękniej stracony czas.

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ambergraff Zobacz posta
    Miało być subtelnie i tak też konwersja została przeprowadzona. Gdyby każda fotografia była z dużym kontrastem, tak jak Ty uważasz, fotografia byłaby strasznie nudna.
    miało byc subtelnie w wyszło nudno, jak dla mnie

  4. #14

    Domyślnie

    Całość w B&W

    Istotną wadą kobiet jest to, iż tracimy przez nie zbyt wiele czasu, ale jest to najpiękniej stracony czas.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •