Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13
  1. #1

    Domyślnie Torba Lowerpo D550 AW

    Witam
    Szukam opinii na temat torby Lowepro Stealth Reporter D550 AW
    Przymierzam się do jej zakupu, ale nie wiem, czy wszystko mi się pomieści sprzęt w opisie + planowany zakup N50 1.4 i drugiej lampy + oczywiście wszystkie możliwe akcesoria. Jeżeli ktoś mógłby mi tak "od serducha" szczerze powiedzieć coś o tej torbie to będę wdzięczna. Pozdrawiam

  2. #2

    Domyślnie

    zabawki ze stopki to Ci sie pogubia w d550...

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez R Zobacz posta
    zabawki ze stopki to Ci sie pogubia w d550...
    czyli co? nie warto?

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez elleonore Zobacz posta
    czyli co? nie warto?
    Warto, warto... Biorac pod uwage, ze jeszcze zrobisz zakupy, to bedzie w sam raz.
    D3s, D3, D800 | 14-24, 24-70, 70-200 VR2, S 35/1.4, N 50/1.4D, S 85/1.4, T 90Di, PC28 | SB910, SU800, PIXEL KING | Man 055 ProB + 410 | LowePro 650, Tamrac exp 8x
    www.SALDAT.pl

  5. #5

    Domyślnie

    pewnie ze warto...

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez stig Zobacz posta
    Warto, warto... Biorac pod uwage, ze jeszcze zrobisz zakupy, to bedzie w sam raz.
    o kurcze. Skoro Tobie mieści się cały ten "sprzęcior" w 650-tce to już nie mam obaw Dzięki za podpowiedź, Tobie też R
    pozdrawiam

  7. #7

    Domyślnie

    Tutaj masz watek ze wspomniana 550-tka:

    http://forum.nikon.org.pl/showthread.php?t=103848
    clusca
    Fufu X

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez elleonore Zobacz posta
    o kurcze. Skoro Tobie mieści się cały ten "sprzęcior" w 650-tce to już nie mam obaw
    Bez przesady... Caly sie nie miesci. Mam jeszcze jedna torbe, a i tak wszystko na raz malo kiedy zabieram ze soba.
    D3s, D3, D800 | 14-24, 24-70, 70-200 VR2, S 35/1.4, N 50/1.4D, S 85/1.4, T 90Di, PC28 | SB910, SU800, PIXEL KING | Man 055 ProB + 410 | LowePro 650, Tamrac exp 8x
    www.SALDAT.pl

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez clusca Zobacz posta
    Tutaj masz watek ze wspomniana 550-tka:

    http://forum.nikon.org.pl/showthread.php?t=103848
    No, zniechęciłeś mnie skutecznie tym "wyginaniem". Nie będę pakować zawsze wszystkiego i chciałabym tego uniknąć, że mi się torba gdzieś gnie. Nie wiem jak się mają te "Reporterki" do serii Nova jeżeli chodzi o "twardość", bo miałam w rękach Nova 200 AW i była całkiem ok, ale wydawało mi się, że będzie mała.
    Ale jeśli tylko jest twardsza od Reporter D550 AW to 3,5 cm nie zrobi mi dużej różnicy, a i w kieszeni coś zawsze zostanie dzięki za podpowiedź.

  10. #10

    Domyślnie

    reportery wszystkie sa miekkie, ale naprawde bardzo wygodnie sie je nosi, nawet nie zapakowane do pelna

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •