Szukaj
Muszę przyznać, że rozwiązanie bardzo ciekawe.
Wprawdzie, nie lubię nosić tych dodatkowych pasków, ale ten "spider" mi się nawet podoba.
Nie mam tylko zaufania do tych małych "kuleczek" na których trzyma się cały sprzęt.
Jakoś nie wyglądają one na zbyt mocne.
Chcialem wlasnie zalozyc watek o Pajaku, a juz jest. Dla mnie genialne rozwiazanie.
X-T10, XF35, XF18-55, MK320
no fajny patent, ale robiąc sporo zdjęć w pionowych kadrach, to ten zaczep wkurza, a wręcz przeszkadza.
wiem, bo tak mam jak od gripa nie odkręcę płytki ze statywu :/
Psychotrop vel Grzegorz Lucjan Laska von Lasocki
Ciekawy patent, ale wyobraziłem sobie jak w ogniu fotografowania zmieniam na szybko body na drugie i okazuje się, że nie trafiłem kuleczką w sanki. Wyimaginowany rajd puszki po betonowych schodach aż mnie zmroził![]()
Skontaktuj się z nami