witam
Niedawno zrobiłem kilkadziesiat fotek dzieciakom w przedszkolu.
Na wiekszosci fotek dzieci maja czerwone oczy.Fakt nie uzywałem redukcji czerwonych oczu.Zdjecia były robione z wbudowaną lampą.
Co moze byc przyczyna tak fatalnych fotek?
Wszystkie zdjęcia były robione na priorytecie przysłony ok.5,6
Poprzednio robiłem fotki olympusem 8080 i chyba zadne nie wyszło z czerwonymi oczami -takze nie stosowałem redukcji
Czyzby nikon nie przywiazywał wagi do jakosci lampy wbudowanej??
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami