Close

Strona 398 z 1948 PierwszyPierwszy ... 2983483883963973983994004084484988981398 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3 971 do 3 980 z 19477

Wątek: Humor

  1. #3971

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez najt Zobacz posta
    myslalem ze kupujac d700 to juz czlowiek wie co to :0
    źle myślałeś.
    u mnie w pracy jest kolo, który przed każdym wyjazdem przychodzi żeby mu aparat ustawić na wyjazd.
    ostatnio przyszedł z zestawem D700 + 24-70 + SB-900 i mówi żeby mu przestawić aparat bo jedzie do Egiptu, a ustawienia ma jeszcze z wyjazdu narciarskiego.
    pozdrawiam, Piotr
    __________________

  2. #3972

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kubedes Zobacz posta
    u mnie w pracy jest kolo, który przed każdym wyjazdem przychodzi żeby mu aparat ustawić na wyjazd.
    ostatnio przyszedł z zestawem D700 + 24-70 + SB-900 i mówi żeby mu przestawić aparat bo jedzie do Egiptu, a ustawienia ma jeszcze z wyjazdu narciarskiego.
    To licytacja w takim razie
    moj kolo z pracy w przyplywie dobrgo humoru kupil zestawik startowy dla amatora C 1Ds MkIII, 16-35/2,8L, 24-70/2,8L, 70-200/2,8 Lis, 85/1,2L, 35/1,4L + 2x 580EXII. Wczesniej nawet kompakta nie mial i robil zdjecia komorka... Bogatemu wolno
    Najwieksza polewke mialem jak nie umial tego wlaczyc
    ".....a nie mowilam ci, ze Nikonami robi sie najlepsze zdjecia? To musiales kupic tego gownianego canona i sam sie o tym przekonac....." malżonka, listopad 2009

  3. #3973

    Domyślnie

    Oczywiście, że wolno. Wszyscy mają lustro, mam i ja. (Wszyscy mają mambe, mam i ja).
    Kiedy wszystkie znane metody zawiodą przeczytaj instrukcję obsługi...
    "I właściwie kto wódki nie pije ten jest wywrotowcem, tak
    Świadomie uszczuplającym dochody państwa - bezideowcem"

  4. #3974

    Domyślnie

    W sobotę jak zwykle robiliśmy ślub, podjechaliśmy pod kościół, a tam jeszcze trwały życzenia z poprzedniego ślubu, był i fotopstryk. Warunki do focenia idealne - 100% zachmurzenie, światełko genialne, facet miał D700, 24-70, sb900. No ale po jaka cholerę korzystać z idealnych warunków zastanych skoro dało się półtorej tysia za lampę?! SB900 na wprost i namiętnie spawał wszystkim po twarzach, po prostu masakra.
    Pozdrawiam wszystkich - Piotr Kobylski

  5. #3975

    Domyślnie

    Ja tak offtopicznie, ale mam pytanie w nawiązaniu do poprzedniego postu:
    Cytat Zamieszczone przez kobyll Zobacz posta
    skoro dało się półtorej tysia za lampę?!
    Skąd w narodzie nagminna przywara używania liczebnika "półtora" w rodzaju żeńskim: "półtorej" mimo, że określany rzeczownik jest w rodzaju męskim, tu "tyś".
    Spotykam się z tym codziennie i kiedyś mnie to denerwowało, teraz śmieszy (więc może tak bardzo offtopiczy ten post nie jest).

  6. #3976
    Sith Hospodar Impaler Awatar Dex
    Dołączył
    01 2007
    Miasto
    Alpy Transylwańskie
    Posty
    5 300

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez semyazza Zobacz posta
    To licytacja w takim razie
    moj kolo z pracy w przyplywie dobrgo humoru kupil zestawik startowy dla amatora C 1Ds MkIII, 16-35/2,8L, 24-70/2,8L, 70-200/2,8 Lis, 85/1,2L, 35/1,4L + 2x 580EXII. Wczesniej nawet kompakta nie mial i robil zdjecia komorka... Bogatemu wolno
    Najwieksza polewke mialem jak nie umial tego wlaczyc
    Ale jaki szpan przed kolegami z pracy takie wielkie bydle, to musi samo robić zdjęcia bez wciskania guzika

  7. #3977

    Domyślnie

    - Jak się robi małe deski ?
    - Tak samo jak małe dziewczynki!
    - ???
    - No, bierze się dużą i się rżnie.
    ------------
    Z dziewczynami z Warszawy, to tak nie do końca wiadomo, czy warto się zadawać.
    Bo z jednej strony jest Wola i Ochota ale jak przyjdzie co do czego to się okazuje, że Włochy i Bródno.
    Ostatnio edytowane przez turecky ; 31-08-2009 o 12:39

  8. #3978

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Dex Zobacz posta
    Ale jaki szpan przed kolegami z pracy takie wielkie bydle, to musi samo robić zdjęcia bez wciskania guzika
    hehehe z jednej strony zal ciut d... sciska ze sie taki sprzet marnuje, ale z drugiej niezla polewke mamy, bo kolega nie ogarnia tego co ma
    ".....a nie mowilam ci, ze Nikonami robi sie najlepsze zdjecia? To musiales kupic tego gownianego canona i sam sie o tym przekonac....." malżonka, listopad 2009

  9. #3979

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez semyazza Zobacz posta
    hehehe z jednej strony zal ciut d... sciska ze sie taki sprzet marnuje, ale z drugiej niezla polewke mamy, bo kolega nie ogarnia tego co ma
    Zawsze mu możecie polecić coś takiego :
    http://akademianikona.pl/akademia/?mod=course&id=9
    Nikon Z6 III, Nikkor Z 14-24/2.8 S, Nikkor Z 105/2.8 mc S, Viltrox 35/1.2 LAB, Leofoto Ranger LS-254C + LH-30

  10. #3980

    Domyślnie ja pierdziu ;)

    wymiękłem

    jak szybko zmienić pasek klinowy na pracującym silniku



    p.s.
    pod humor to raczej średnio podchodzi, ale co mi tam - fajna ciekawostka
    Ostatnio edytowane przez ekonet ; 31-08-2009 o 19:20 Powód: tytuł ;)
    Psychotrop vel Grzegorz Lucjan Laska von Lasocki

Strona 398 z 1948 PierwszyPierwszy ... 2983483883963973983994004084484988981398 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •