Właśnie mnie zamurowało. Siedzę, a tu ptaszek na parapecie mi ląduje. Biorę aparat próbuje focić ... F--. Myślę no tak nie przestawiłem na "M" bo używałem kita a teraz mam założonego zeissa na m42. Ale kątem oka patrze przy ustawieniu programu na A. lata mi wskaźnik czasu expozycji o_O. Biorę celuję na ścianę budynku w słońcu wskazuje mi 3200. Przykręcam przysłonę do 2.8 spada o dwie kratki ._. Przełączam na M ustawiam to co widziałem strzelam i działa.. Mógł by to ktoś potwierdzić?
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami