Mam pewnie masakrycznie banalny problem ale jestem świeżym użytkownikiem Nikona D90 i nie mogę się z nim ogarnąć. Czy mógłby mi ktoś powiedzieć jak uruchomić w nim samowyzwalacz?
Pytanie głupie wiem ;/ ale mam z tym problem
z góry dziękuję za podpowiedz w tej trudnej dla mnie kwestii![]()
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami