Close

Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1
    veroniQ
    Gość

    Domyślnie Samowyzwalacz w D90

    Mam pewnie masakrycznie banalny problem ale jestem świeżym użytkownikiem Nikona D90 i nie mogę się z nim ogarnąć. Czy mógłby mi ktoś powiedzieć jak uruchomić w nim samowyzwalacz?
    Pytanie głupie wiem ;/ ale mam z tym problem

    z góry dziękuję za podpowiedz w tej trudnej dla mnie kwestii

  2. #2

    Domyślnie

    Instrukcje posiadasz ?
    A swoją drogą to:
    Patrzysz na top lcd z góry i środkowy guzik między AF a Ev. Trzymasz go i tylnym pokrętłem kręcisz aż nie pojawi się symbol "zegarka".
    Gotowe.
    A żeby zmienić czas wchodzisz w menu i zakładka z "ołówkiem"
    "nie pióro czyni obraz lecz malarz"
    Pozdro Kuba

  3. #3
    veroniQ
    Gość

    Domyślnie

    Tak jak napisałam nie mogę ogarnąć tego aparatu, mam instrukcję ale nie pomogła ;P
    Ale bardzo Ci dziękuję

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez veroniQ Zobacz posta
    Tak jak napisałam nie mogę ogarnąć tego aparatu, mam instrukcję ale nie pomogła ;P
    Ale bardzo Ci dziękuję
    A używałeś kiedyś samowyzwalacza w innym aparacie? Mechanicznego, elektronicznego?
    Piotr

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •