Szukaj
2 mi sie podobaB/W gora
D50; T12-24/4; N18-55/3,5-5,6; N35 - 105/3,5-4,5 Macro; N55 - 200/4-5,6 VR ; SB800, kilka dekli i szkiełek
jedyneczka mi się podoba
dwójka jak dla mnie za mięciutko
trójkę troszkę szpecą odstające włosy z prawej
Ostrutko :P
|D300||MB-D10||24-70 f/2.8||70-200 f2.8||sb800|
trojeczka
na dwojce oczy i worki pod oczami do retuszu
Kadrowo najbardziej odpowiada mi dwójka. Warto by jednak na niej (jak już wspomniano) nieco rozjaśnić oczy i pozbyć się trudów podróży. Odnośnie jedynki to osobiście nie przepadam za tym układem ciała (rzadko kiedy ta poza mi się podoba); chodzi o to, że kojarzy mi się z tym jakby sama sobie chciała skręcić kark. Trzecie ujęcie jest przyjemne w odbiorze - nie mam większych zastrzeżeń.![]()
no woreczki faktycznie do usunieciazdjecia praktycznie z puszki dlatego nie zauwazylem nawet
![]()
Contax 645, Zeiss 80mm f/2
Skontaktuj się z nami