Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14
  1. #1

    Domyślnie Sandra - warsztatowo

    Na szybciocha kilka kadrow

    [1]



    [2]



    [3]

    Contax 645, Zeiss 80mm f/2

  2. #2

    Domyślnie

    2 mi sie podoba B/W gora
    D50; T12-24/4; N18-55/3,5-5,6; N35 - 105/3,5-4,5 Macro; N55 - 200/4-5,6 VR ; SB800, kilka dekli i szkiełek

  3. #3

    Domyślnie

    mi 3-ka
    U born unique don't die as a copy...

  4. #4

    Domyślnie

    jedyneczka mi się podoba
    dwójka jak dla mnie za mięciutko
    trójkę troszkę szpecą odstające włosy z prawej

  5. #5

    Domyślnie

    Ostrutko :P
    |D300||MB-D10||24-70 f/2.8||70-200 f2.8||sb800|

  6. #6

    Domyślnie

    trojeczka

    na dwojce oczy i worki pod oczami do retuszu

  7. #7

    Domyślnie

    Kadrowo najbardziej odpowiada mi dwójka. Warto by jednak na niej (jak już wspomniano) nieco rozjaśnić oczy i pozbyć się trudów podróży. Odnośnie jedynki to osobiście nie przepadam za tym układem ciała (rzadko kiedy ta poza mi się podoba); chodzi o to, że kojarzy mi się z tym jakby sama sobie chciała skręcić kark. Trzecie ujęcie jest przyjemne w odbiorze - nie mam większych zastrzeżeń.

  8. #8

    Domyślnie

    no woreczki faktycznie do usuniecia zdjecia praktycznie z puszki dlatego nie zauwazylem nawet
    Contax 645, Zeiss 80mm f/2

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez everyman Zobacz posta
    i pozbyć się trudów podróży
    Hehe, dobrze powiedziane
    A te zdjęcia - jakby deja vu z mojej karty (;

  10. #10

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •