Close

Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: expodisc

  1. #1

    Domyślnie expodisc

    czy ktos ewentualnie bylby zainteresowany nowym urzadzeniem typu expodisc?
    77mm otworzone pudelko, nigdy nie uzywany? nie wystawiam na gieldzie, pytam kontrolnie czy w ogole byloby zainteresowanie.

    http://www.expoimaging.net/product_i...a31fdcbaf4ca71

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez R Zobacz posta
    czy ktos ewentualnie bylby zainteresowany nowym urzadzeniem typu expodisc?
    77mm otworzone pudelko, nigdy nie uzywany? nie wystawiam na gieldzie, pytam kontrolnie czy w ogole byloby zainteresowanie.

    http://www.expoimaging.net/product_i...a31fdcbaf4ca71
    Wątek zamykam, jak chcesz się dowiedzieć to od tego jest giełda i tam proponuję zadać pytanie w formie - sprzedam.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •