Close

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: firmware do D70

  1. #1

    Domyślnie firmware do D70

    sluchajcie,
    kupilem D70tke i nie wiem jaki mam firmware - gdzie to sprawdzic?
    jak juz bede wiedzial gdzie i jaki mam u siebie - czy moge sciagnac nowszy?
    w jaki sposob?
    czy wogole jest 'nowszy' firmware do d70tki?
    jakie daje korzysci uzywanie takiego softa?

    z gory dziekuje za podpowiedz
    pozdrawiam, M.

  2. #2

    Domyślnie

    Leniuch
    -----------------------------
    http://nikoneurope-pl.custhelp.com/a...ail/a_id/14740
    Tutaj jest... podpis

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mariuszpe Zobacz posta
    sluchajcie,
    kupilem D70tke i nie wiem jaki mam firmware - gdzie to sprawdzic?
    jak juz bede wiedzial gdzie i jaki mam u siebie - czy moge sciagnac nowszy?
    w jaki sposob?
    czy wogole jest 'nowszy' firmware do d70tki?
    jakie daje korzysci uzywanie takiego softa?

    z gory dziekuje za podpowiedz
    Wersję sprawdzisz w menu aparatu, nowszą (jesli będzie potrzebna) - strona Nikon - pomoc techniczna.
    D2H,D700, SB800, Jupiter 37A 135, PCS ARSAT H 35 F2,8, Nikkor AiS 28 F2,8, Nikkor 80-200 F2,8, Nikkor 24-70 F2,8, Nikkor 55 F1,2, Nikkor 105 2 DC, Sigma 50 F1,4.

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez amirez Zobacz posta
    Leniuch
    -----------------------------
    http://nikoneurope-pl.custhelp.com/a...ail/a_id/14740
    po prostu wiem kogo zapytac
    dziekowac
    pozdrawiam, M.

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MYSZ Zobacz posta
    Wersję sprawdzisz w menu aparatu, nowszą (jesli będzie potrzebna) - strona Nikon - pomoc techniczna.
    a wiesz moze kolego MYSZ jaka wersja jest najaktualniejsza? mam 2.0
    pozdrawiam, M.

  6. #6
    D2H,D700, SB800, Jupiter 37A 135, PCS ARSAT H 35 F2,8, Nikkor AiS 28 F2,8, Nikkor 80-200 F2,8, Nikkor 24-70 F2,8, Nikkor 55 F1,2, Nikkor 105 2 DC, Sigma 50 F1,4.

  7. #7

    Domyślnie

    to dobrze sie sklada
    pozdrawiam, M.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •