Close

Strona 114 z 120 PierwszyPierwszy ... 1464104112113114115116 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 131 do 1 140 z 1198

Wątek: 70-300 VR MTF

  1. #1131

    Domyślnie

    Naklejka sponsora/pod producenta niektórych podzespołów? Równie dobrze można powiedzieć, że jest to samochód marki shell bo przecież ma największą naklejkę

    PS.
    Może lepiej będzie jak któryś z moderatorów wywali ten off-top w kosmos?

  2. #1132

    Domyślnie

    Pominmy marke samochodu . Wstawiles zdjecie w watku N70-300 : w jakim celu ? Aby pokazac jakie zdjecia mozna nim robic ? Ze jest ostry ? Ze jest wystarczajacy, aby focic nim przy kiepsciwej pogodzie sport motorowy ?
    Pomoz zrozumiec.
    Nota bene fotka mi sie nawet podoba.
    Pozdrawiam
    Paweł

    Moja radosna twórczość

  3. #1133

    Domyślnie

    Ale to nie jest pierwsza fotka w tym temacie - tak ludzie wrzucają fotki jakie wychodzą tym skad inąd bardzo dobrym szkłem.

    Do autora zdjęcia:
    Zdjęcie mi się podoba ale napisz czy to crop czy "pełna klatka"

  4. #1134

    Domyślnie

    Crop z DX'a, niestety tak blisko nie dało się podejść Nie mniej jednak AF w trybie śledzenia obiektu nadążał

  5. #1135

    Domyślnie

    Obiektyw zaliczył upadek i teraz ma luz na tubusie skutkujący pogorszeniem ostrości.

    Gdzie to naprawić (Kielce, Kraków, Warszawa)?

  6. #1136

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Bonthyc Zobacz posta
    Naklejka sponsora/pod producenta niektórych podzespołów?
    Jakby co to Ferrari należy do koncernu Fiata
    Pozdrawiam! Marcin fotoblog fotografia
    F100,D700,D80 | N 35/2D 50/1.4D 105/2.8D 24-85G 35-70/2.8D 75-150/3.5AiS | Σ 12-24 70-300 | Sonnar 300/4 | Soligor 135/2.8 | SW 150/750 | SB-800/400 | LS-2000 | HEQ5

  7. #1137

    Domyślnie

    Fiat = Ferrari, jedna firma, jeden budynek, jeden szef....tylko cena "troche " inna.
    D7100 + MB-15,N 18-105 , N 50 1.8 G, T 70-300 VC, SB-700

  8. #1138

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ghs Zobacz posta
    Obiektyw zaliczył upadek i teraz ma luz na tubusie skutkujący pogorszeniem ostrości.

    Gdzie to naprawić (Kielce, Kraków, Warszawa)?
    Serwis Nikona w Wawie.
    D300s ; F100 ; T 17-50/2.8 ; N 28-70/3.5-4.5 ; N AF 50/1.8D ; N AF 85/1.8D ; N AF-S 70-300/4.5-5.6 VR ; SB-800
    www.piotrnosek.pl <-- zapraszam!

  9. #1139
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    12 2008
    Miasto
    Ruda Śląska
    Posty
    15

    Domyślnie

    Próbował ktoś z was bawić się tym obiektywem z pierścieniami pośrednimi?
    Da się jakieś makro z tego zestawu wyciągnąć?
    Wiem,że do makro to N 105 micro ale nie chce robić profesjonalnych zdjęć..
    D300s + 70-300VR + Benro BH-2 Gimbal Head + Benro TRAVEL ANGEL A-168

  10. #1140

    Domyślnie

    Mam pytanie do użytkowników 70-300 VR: Użytkuję ten obiektyw 1,5 roku. Ostatnio narzekam na pierścień ogniskowej - otóż działa bardzo ciasno i przez to niezbyt płynnie. W zasadzie to dokładne ogniskowanie nie wchodzi w grę. Sądzę, że na przestrzeni czasu to się musiało chyba pogłębić, bo przeszkadza mi coraz bardziej. Może temat był wcześniej poruszany, ale przeglądanie ponad 100-stron na temat tego szkła to dla mnie poświęcenie kilku godzin Pytanie brzmi: Czy to typowa choroba tego obiektywu? I czy ewentualnie serwis da radę? Z góry dzięki

Strona 114 z 120 PierwszyPierwszy ... 1464104112113114115116 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •