Naklejka sponsora/pod producenta niektórych podzespołów? Równie dobrze można powiedzieć, że jest to samochód marki shell bo przecież ma największą naklejkę
PS.
Może lepiej będzie jak któryś z moderatorów wywali ten off-top w kosmos?
Szukaj
Naklejka sponsora/pod producenta niektórych podzespołów? Równie dobrze można powiedzieć, że jest to samochód marki shell bo przecież ma największą naklejkę
PS.
Może lepiej będzie jak któryś z moderatorów wywali ten off-top w kosmos?
Pominmy marke samochodu. Wstawiles zdjecie w watku N70-300 : w jakim celu ? Aby pokazac jakie zdjecia mozna nim robic ? Ze jest ostry ? Ze jest wystarczajacy, aby focic nim przy kiepsciwej pogodzie sport motorowy ?
Pomoz zrozumiec.
Nota bene fotka mi sie nawet podoba.
Ale to nie jest pierwsza fotka w tym temacie - tak ludzie wrzucają fotki jakie wychodzą tym skad inąd bardzo dobrym szkłem.
Do autora zdjęcia:
Zdjęcie mi się podoba ale napisz czy to crop czy "pełna klatka"
Crop z DX'a, niestety tak blisko nie dało się podejśćNie mniej jednak AF w trybie śledzenia obiektu nadążał
![]()
Obiektyw zaliczył upadek i teraz ma luz na tubusie skutkujący pogorszeniem ostrości.
Gdzie to naprawić (Kielce, Kraków, Warszawa)?
Pozdrawiam! Marcin fotoblog fotografia
F100,D700,D80 | N 35/2D 50/1.4D 105/2.8D 24-85G 35-70/2.8D 75-150/3.5AiS | Σ 12-24 70-300 | Sonnar 300/4 | Soligor 135/2.8 | SW 150/750 | SB-800/400 | LS-2000 | HEQ5
Fiat = Ferrari, jedna firma, jeden budynek, jeden szef....tylko cena "troche " inna.
D7100 + MB-15,N 18-105 , N 50 1.8 G, T 70-300 VC, SB-700
D300s ; F100 ; T 17-50/2.8 ; N 28-70/3.5-4.5 ; N AF 50/1.8D ; N AF 85/1.8D ; N AF-S 70-300/4.5-5.6 VR ; SB-800
www.piotrnosek.pl <-- zapraszam!
Próbował ktoś z was bawić się tym obiektywem z pierścieniami pośrednimi?
Da się jakieś makro z tego zestawu wyciągnąć?
Wiem,że do makro to N 105 micro ale nie chce robić profesjonalnych zdjęć..
D300s + 70-300VR + Benro BH-2 Gimbal Head + Benro TRAVEL ANGEL A-168
Mam pytanie do użytkowników 70-300 VR: Użytkuję ten obiektyw 1,5 roku. Ostatnio narzekam na pierścień ogniskowej - otóż działa bardzo ciasno i przez to niezbyt płynnie. W zasadzie to dokładne ogniskowanie nie wchodzi w grę. Sądzę, że na przestrzeni czasu to się musiało chyba pogłębić, bo przeszkadza mi coraz bardziej. Może temat był wcześniej poruszany, ale przeglądanie ponad 100-stron na temat tego szkła to dla mnie poświęcenie kilku godzinPytanie brzmi: Czy to typowa choroba tego obiektywu? I czy ewentualnie serwis da radę? Z góry dzięki
Skontaktuj się z nami