Szukaj
modelka calkiem fajna ... zdjecie taki se pstryk .. wszystko by bylo zrozumiale gdyby nie zniszczenie jej skory fatalna obrobka
Za poprzednikiem
Żeby w życiu być spełnionym, trzeba focić na Nikonie, więc zbierając teraz kasę będę focił na Panasie.
Nie boję się, gdy światło znika, bo mam aparat Panasonica
jak juz bardzo chcesz obrabiac agresywnie to zmiast skory skup sie moze na odrostach?
hhmm niestety za poprzednikami ... lekko prześwietlone do tego :/ minę mogłaby inną zrobić poza tym faktycznie skóra :/ no i jak dla mnie ten kolor nie podchodzi jednak blado tak ...
kilka puszek jakieś szkła i brak spiżarni do przechowywania + masa nauki ;p
Modelka ładna ale fotki nie za ciekawe nie podoba mi się kolor skóry jaki został uzyskany w obróbce.
kilka puszek jakieś szkła i brak spiżarni do przechowywania + masa nauki ;p
Skontaktuj się z nami