Witam,
Mam pytanie do szanownych forumowiczów. Gdzie najtaniej ( i dobrze ) zrobi się scan z kliszy BW i zrobi odbitke 120x180. Do tego potrzebne przykrycie to w plexi (bo antyramy to sie raczej takiej nie znajdzie). W profilabie w Warszawie chca za wszystko cos do 1200pln.
Pozdrawiam,
AMI
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami