Close

Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Scan BW+120x180

  1. #1

    Domyślnie Scan BW+120x180

    Witam,

    Mam pytanie do szanownych forumowiczów. Gdzie najtaniej ( i dobrze ) zrobi się scan z kliszy BW i zrobi odbitke 120x180. Do tego potrzebne przykrycie to w plexi (bo antyramy to sie raczej takiej nie znajdzie). W profilabie w Warszawie chca za wszystko cos do 1200pln.

    Pozdrawiam,
    AMI
    D3,D750,D80,N14-14,N24,N24-70,N70-200VRII,N50,Z16,S85,SB-80,800,900
    www.mariuszlinkiewicz.pl (w przebudowie)

  2. #2

    Domyślnie

    zeby bylo budzetowo to skan zrob w prolabie (wejscie naprzeciwko empiku marszalkowska) kolo relaxu (w tym 24/dobe)
    a wydruk w qprincie na jana pawla
    mysle ze wyniecie Cie to duo taniej niz 1200zl

    tak jak przeliczylem na oko to za wydruk na spienionym pcv u mnie wyszlo 635,38
    skan nie pamietam ale okolo 20-40 zl z jedna klatke (bodajrze 120/80) pozniej proponuje powiekszyc czyms do powiekszania

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez marszull Zobacz posta
    zeby bylo budzetowo to skan zrob w prolabie (wejscie naprzeciwko empiku marszalkowska) kolo relaxu (w tym 24/dobe)
    a wydruk w qprincie na jana pawla
    mysle ze wyniecie Cie to duo taniej niz 1200zl

    tak jak przeliczylem na oko to za wydruk na spienionym pcv u mnie wyszlo 635,38
    skan nie pamietam ale okolo 20-40 zl z jedna klatke (bodajrze 120/80) pozniej proponuje powiekszyc czyms do powiekszania

    Dziękuję za info marszull! To nie moja potrzeba akurat ale pomagam komuś, sądze że taka cena będzie ok.

    Pozdrawiam,
    AMI
    D3,D750,D80,N14-14,N24,N24-70,N70-200VRII,N50,Z16,S85,SB-80,800,900
    www.mariuszlinkiewicz.pl (w przebudowie)

  4. #4

    Domyślnie

    niema sprawy
    ja tez nie mam w qprincie udzialow ale robilem tam pare rzeczy i jestem zadowolony
    aha jakby to bylo za drogo to jest jeszcze drukarnia maga przy marszalkowskiej (tez tam drukowalem)
    ceny jeszcze nizsze a jakosc wydruku ok (choc wybor papieru mniejszy) mozna tez podklejic na pianke lub pcv

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •