Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1
    gotowy
    Gość

    Domyślnie SLIK monopod 350

    Ponownie witam wszystkich.
    Jako że wykonuję tylko i wyłącznie zdjęcia dokumentacyjne, korzystam ze statywów "jednonożnych". Niestety, ten z którego obecnie korzystam, zwrócił się do mnie z prośbą aby go wymienić.
    Wpadł mi w oko właśnie ten, który jest w tytule. Czy ktoś z kolegów używa? Jeżeli tak, to jakie wrażenia?
    Ukłony.

    Aha. Chciałbym zwrócić uwagę, że dysleksja jest wyleczalna. Z tej przypadłości wyleczył mnie ojciec. Paskiem.
    Za co mu jestem niezmiernie wdzięczny.

    gotowy

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez gotowy Zobacz posta
    ...Aha. Chciałbym zwrócić uwagę, że dysleksja jest wyleczalna. Z tej przypadłości wyleczył mnie ojciec. Paskiem.
    Za co mu jestem niezmiernie wdzięczny...
    Podobno kijem baseballowym można wyleczyć ADHD, a prądem jąkanie.
    X-T10, XF35, XF18-55, MK320

  3. #3
    gotowy
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez marekm Zobacz posta
    Podobno kijem baseballowym można wyleczyć ADHD, a prądem jąkanie.
    Długo nad tym myślałeś? Śledząc twoje posty, to sądzę, że nie jesteś dyslektykiem, tylko po prostu niewykształconym facetem, który jedynie w ten sposób może zwrócić na siebie uwagę.
    Nie wysilaj się dalej, nie podejmę dyskusji.
    Nie pozdrawiam.

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez gotowy Zobacz posta
    Długo nad tym myślałeś? Śledząc twoje posty, to sądzę, że nie jesteś dyslektykiem, tylko po prostu niewykształconym facetem, który jedynie w ten sposób może zwrócić na siebie uwagę.
    Nie wysilaj się dalej, nie podejmę dyskusji.
    Nie pozdrawiam.
    Pasek zrobił swoje.
    X-T10, XF35, XF18-55, MK320

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez gotowy Zobacz posta
    Aha. Chciałbym zwrócić uwagę, że dysleksja jest wyleczalna. Z tej przypadłości wyleczył mnie ojciec. Paskiem.
    Za co mu jestem niezmiernie wdzięczny.

    gotowy
    Chylę czoła przed mądrością Twojego rodziciela, ale w jakim celu przytaczasz tutaj te światłe i jakże prawdziwe stwierdzenia? Wiąże się to jakoś z używaniem monopodu?
    Krzysztof Paszkiewicz

  6. #6

    Domyślnie

    Polecam

    Z monopodów polecam natomiast Manfrotto 681B
    X-T10, XF35, XF18-55, MK320

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •