Close

Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Jesienne USA

  1. #1

    Domyślnie Jesienne USA

    W tym roku przebywam w USA. Stan Nowy York,a mieszkam w takiej oto okolicy
    Przy okazji widzę, że trzeba dmuchnąć gruchą...

    1.
    "Am Anfang schaute ich mich um, konnte aber den Wagen, von dem ich träumte, nicht finden. Also beschloss ich, ihn mir selber zu bauen." F.Porsche

  2. #2
    bombel
    Gość

    Domyślnie

    1. Bajeczne kolorki, ale czy nie za niebiesko w WB trochę? JAkby tak ocieplić trochę, żeby zielenie nie były takie granatowe...

    2. Ni ejestem przekonany do taiego akurat kadru - mając na uwadze nie za ciekawe niebo...

    3. Przed dmuchnięciem sprawdziłbym, czy to syf, czy możne udało Ci się zrobić wiarygodne zdjęcie lądowania UFO. Za oceanem się podobno często zdarza.

  3. #3

    Domyślnie

    Stawiam na UFO.
    AF nie jest koniecznoscią

  4. #4

    Domyślnie

    popracuje nad tymi kolorami, a co do UFO to fakt, może i UFO
    "Am Anfang schaute ich mich um, konnte aber den Wagen, von dem ich träumte, nicht finden. Also beschloss ich, ihn mir selber zu bauen." F.Porsche

  5. #5

    Domyślnie

    Mam jeszcze takie:

    2.
    "Am Anfang schaute ich mich um, konnte aber den Wagen, von dem ich träumte, nicht finden. Also beschloss ich, ihn mir selber zu bauen." F.Porsche

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez velaskez Zobacz posta
    a co do UFO to fakt, może i UFO
    Jeśli wierzyć filmografii to wszystkie UFO lądują w USA - widział ktoś film o lądowaniu UFO w RP? a kolory hm.. amerykańskie - najlepsze
    Samsung NX300,NX20, 18-55 OIS i 30mm f:2 50-200 OIS III

  7. #7
    bombel
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Valdek_Tychy Zobacz posta
    widział ktoś film o lądowaniu UFO w RP?
    Widziałem wywiad z rolnikiem, którego spotkała rozmowa z przybyszami. Znaczy, rozmowa na migi. Było to w latach siedemdziesiątych, czy jakoś tak, w środkowej Polsce.

    A i Szulkin kiedyś wylądował z Marsjanami w Polsce chyba, a przynajmniej w bardzo podobnym mentalnie miejscu.

  8. #8

    Domyślnie

    przypadek z lat siedemdziesiątych jest na tej stronce http://www.ufoinfo.pl/index.php?id=77, aż dziw bierze, że ludzie zajmują się takimi sprawami...z drugiej strony ciekawe ile by pierwsza większa agencja prasowa dała za zdjęcie ufo w ładnej i dobrej rozdzielczości, poprawnym kadrem etc. Bez bluru
    "Am Anfang schaute ich mich um, konnte aber den Wagen, von dem ich träumte, nicht finden. Also beschloss ich, ihn mir selber zu bauen." F.Porsche

  9. #9
    bombel
    Gość

    Domyślnie

    Jak cena będzie zachęcająca, to ja mam takie zdjęcia. A jak będzie potrzebna większa rozdzielczość, to też się zrobi.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •