Close

Strona 21 z 21 PierwszyPierwszy ... 11192021
Pokaż wyniki od 201 do 209 z 209
  1. #201

    Domyślnie

    japierdziele, ale twarz do fotografowania zdjęcia same się robią
    fociłbym.
    Nikon Z6III | Viltrox 20/2.8 AIR | Nikkor Z 35/1.4 | Viltrox 85/2 EVO | Nikkor Z 24-105/4-7.1
    Moja galeria: https://flickr.com/photos/maciej_k/

  2. #202

    Domyślnie

    Skoro tak piszesz to zapewne tak jest
    linktr.ee/zbigniewurban5150 |Canon R5 R, SigmyArt EF 35/1.4 50/1.4, 7A50/1.1, VM Nokton 40/1.4SC, EFy 50L 85L 135L 16-35/4L, RFy 24-105/4L 70-200/2.8L 16/2.8 50/1.8 ||A73 24-105/4 28/2, SY 35-150/2-2.8 14/2.8 35/1.4, T28-200/2.8-5.6||Heliosy 58/2 50/1.8, Takumar 55/1.8||iPhone 14 PRO|

  3. #203

    Domyślnie

    281


    282


    283


    284


    285


    286


    287


    288
    Ostatnio edytowane przez cybulski ; 25-06-2026 o 10:25
    linktr.ee/zbigniewurban5150 |Canon R5 R, SigmyArt EF 35/1.4 50/1.4, 7A50/1.1, VM Nokton 40/1.4SC, EFy 50L 85L 135L 16-35/4L, RFy 24-105/4L 70-200/2.8L 16/2.8 50/1.8 ||A73 24-105/4 28/2, SY 35-150/2-2.8 14/2.8 35/1.4, T28-200/2.8-5.6||Heliosy 58/2 50/1.8, Takumar 55/1.8||iPhone 14 PRO|

  4. #204

    Domyślnie

    289 Kadr z 2017, nie pamietam czy go dawałem już na forum. W każdym razie jest z linkiem aby można było podejrzeć tzw exif

    _DSC0595_1-zbigniewurban5150-2026 by cybulski, on Flickr

    Kadr ten wywołałem ponownie, chciałem w kolorze ale nawet dzisiaj nie umiem poradzić sobie z kolorem skóry który dawało to body. Rozumiem, że dzisiaj jest już normalnie w tej materii w nowych body ML z N
    Ostatnio edytowane przez cybulski ; 27-06-2026 o 15:39
    linktr.ee/zbigniewurban5150 |Canon R5 R, SigmyArt EF 35/1.4 50/1.4, 7A50/1.1, VM Nokton 40/1.4SC, EFy 50L 85L 135L 16-35/4L, RFy 24-105/4L 70-200/2.8L 16/2.8 50/1.8 ||A73 24-105/4 28/2, SY 35-150/2-2.8 14/2.8 35/1.4, T28-200/2.8-5.6||Heliosy 58/2 50/1.8, Takumar 55/1.8||iPhone 14 PRO|

  5. #205

    Domyślnie

    Fajne
    Da radę żebyś wysłał mi RAW żebym spróbował po swojemu obrobić?
    Miałem iść dzisiaj z moją żoną na sesję, ale jest 36 stopni w cieniu.
    Żar taki że nie idzie wytrzymać.
    Zanim byśmy dojechali na miejsce zdjęć to Ania była by już spocona, makijaż by się "zważył", włosy by oklapły itp
    No za gorąco po prostu, a jutro ponoć ma być jeszcze cieplej.

    Człowiek obkupił się sprzętem i nie ma kiedy focić.
    W zeszły weekend w Szczecinie burze i chumury - aura do bani.
    Wcześniej padało.
    Teraz upały.
    A idź pan w cholerę z taką pogodą

    Tak to bym sobie dzisiaj chociaż przy kaweczce podłubał przy Twoim zdjęciu..
    Nikon Z6III | Viltrox 20/2.8 AIR | Nikkor Z 35/1.4 | Viltrox 85/2 EVO | Nikkor Z 24-105/4-7.1
    Moja galeria: https://flickr.com/photos/maciej_k/

  6. #206

    Domyślnie

    Poszło w wiadomości
    linktr.ee/zbigniewurban5150 |Canon R5 R, SigmyArt EF 35/1.4 50/1.4, 7A50/1.1, VM Nokton 40/1.4SC, EFy 50L 85L 135L 16-35/4L, RFy 24-105/4L 70-200/2.8L 16/2.8 50/1.8 ||A73 24-105/4 28/2, SY 35-150/2-2.8 14/2.8 35/1.4, T28-200/2.8-5.6||Heliosy 58/2 50/1.8, Takumar 55/1.8||iPhone 14 PRO|

  7. #207

    Domyślnie

    Dzięki uprzejmości @cybulski miałem możliwość podłubać w RAWie tego ładnego zdjęcia.
    Bardzo fajnie spędzone 40 min, jako że - jak już wspomniałem - posucha u mnie w fotografii i usiąść do obróbki dobrego portretu to czysta przyjemność.
    A że do tego nie musiałem w zasadzie nic retuszować to już w ogóle wisienka w torcie

    Moje wersje:

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	_DSC0595.jpg
Wyświetleń:	7
Rozmiar:	4,72 MB
ID:	97061

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	_DSC0595_1.jpg
Wyświetleń:	9
Rozmiar:	5,40 MB
ID:	97062
    Nikon Z6III | Viltrox 20/2.8 AIR | Nikkor Z 35/1.4 | Viltrox 85/2 EVO | Nikkor Z 24-105/4-7.1
    Moja galeria: https://flickr.com/photos/maciej_k/

  8. #208

    Domyślnie

    Na pewno jest to kwestia gustu, jak ktoś widzi to co jest w rawie. Nie będę ukrywał, że mi akurat nie podchodzi taka obróbka ale doceniam próby zmordowania nefa z d610, moze za jakiś czas dam swoją wersje koloru

    Dla odmiany zapodam kilka zwykłych pstryków, zupełnie jak to nie ja
    W tym wypadku są to kadry z ef 135L, osobiście nie przepadam za tą ogniskową ale skoro pojawiały się kadry z Pleny to dla odmiany, ze szkła, które swój debiut miało dokładnie 30 lat temu w 1996.
    Kolor wprost z puszki, bez większych poprawek, kadry bez cropowania w post.

    290


    291


    292



    Kiedyś założyłem sobie, że ponownie skompletuję dwie eLki EF, które miałem w lustrze, do EF85/1.2L II, którą mam niezmiennie od 2018. Czyli brakowało mi EF50/1.2L oraz EF135/2L.
    Więc mam, co najważniejsze kupione po mocnych przecenach 2.5K i 2.4K za sztukę (za 135L to cena raczej normalna, taniej są ale nie zawsze ładny stan), odbierane osobiście, po testach itp, żeby nie było żadnej niespodzianki. Po 50tke specjalnie gnałem do Sopotu pociągiem aby kupić po tej cenie a nie byłem pewien czy to nie fake.
    Ostatnio edytowane przez cybulski ; 27-06-2026 o 21:31
    linktr.ee/zbigniewurban5150 |Canon R5 R, SigmyArt EF 35/1.4 50/1.4, 7A50/1.1, VM Nokton 40/1.4SC, EFy 50L 85L 135L 16-35/4L, RFy 24-105/4L 70-200/2.8L 16/2.8 50/1.8 ||A73 24-105/4 28/2, SY 35-150/2-2.8 14/2.8 35/1.4, T28-200/2.8-5.6||Heliosy 58/2 50/1.8, Takumar 55/1.8||iPhone 14 PRO|

  9. #209

    Domyślnie

    Ad kadru 289, po iluś tam próbach skłaniam się do takiej wersji kolorystycznej. Plik musiałem skompresować aby weszlo na forum, bo nie wiem jaki jest obecnie limit.
    Pierwszy jest P3 drugi sRGB, bo nie wiem jak tam komu się wyświetla.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	_DSC0595-qality6.jpg
Wyświetleń:	14
Rozmiar:	4,33 MB
ID:	97064

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	_DSC0595-srgb-quality6.jpg
Wyświetleń:	8
Rozmiar:	4,42 MB
ID:	97065
    linktr.ee/zbigniewurban5150 |Canon R5 R, SigmyArt EF 35/1.4 50/1.4, 7A50/1.1, VM Nokton 40/1.4SC, EFy 50L 85L 135L 16-35/4L, RFy 24-105/4L 70-200/2.8L 16/2.8 50/1.8 ||A73 24-105/4 28/2, SY 35-150/2-2.8 14/2.8 35/1.4, T28-200/2.8-5.6||Heliosy 58/2 50/1.8, Takumar 55/1.8||iPhone 14 PRO|

Strona 21 z 21 PierwszyPierwszy ... 11192021

Podobne wątki

  1. D90 szumi na ISO 200?
    By mardyl1 in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 04-10-2012, 18:07
  2. [ Przyroda ] co szumi w trawie
    By TCT in forum Przyroda i makro
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 23-04-2012, 09:26
  3. [ Krajobraz ] Kiedy strumień szumi...
    By biegly in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 30-09-2011, 10:42
  4. [ Krajobraz ] Minimal w B&W. Szumi bo lubię
    By Strus in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 11-12-2009, 23:08
  5. D300 szumi bardziej niż D90?
    By Laos in forum Nikon - D100-D850, Df
    Odpowiedzi: 24
    Ostatni post / autor: 18-11-2008, 18:31

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •