Generalizując i nie wchodząc wnikliwie w szczegóły poniższe foty zostały wykonane przez osobę trzymającą w ręku pierwszy raz tytułowy sprzęt.
Zostały wywołane także bez nadmiernego pochylenia się nad tematem - służyło to pobieżnemu przejrzeniu materiału.
Zdjęć nie numeruję - nie mają służyć ocenie.
Nazwijmy to prezentacją, która może przyda się komuś zastanawiającemu się nad spacerowym zestawem ze stajni Nikona.
Generalnie zaprezentowane zdjęcia są zrobione przy pomocy programu P, na 400 mm i w pełni otwartej przysłonie.
![]()
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami