Close

Strona 12 z 23 PierwszyPierwszy ... 2101112131422 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 111 do 120 z 229

Wątek: 90 Portretów

  1. #111

    Domyślnie

    @90s jak zwykle klasa

    Chciałbym zobaczyć jakieś akty Twojego dzieła


    P.S.
    Masz jakieś portfolio?

    P.S.II
    Znalazłem na flickr i stronkę z co.uk
    Ostatnio edytowane przez spiritus ; 31-10-2017 o 15:37
    Prywatnie: Z6 || N14-30/4s || N24-120/4s || N40/2 || N85/1.8s || SB-600 || YN560
    Służbowo: R6 || T24-70/2.8 G2 || C70-200mm f/2.8L IS III USM

    ZAJRZYJ I WEŹ UDZIAŁ:
    >>RAWki<=>ZADANIA TEMATYCZNE<=>FOTOGRAFIA MIESIĄCA<<

  2. #112

    Domyślnie

    @dannywrocek dziękuje, faktycznie oczy niesamowicie ciekawie wychodzą w tej technice, zwłaszcza jasne.
    @spiritus niestety akty mam bardzo słabe, stare i w dodatku bardzo mało, co do galerii to mam nadzieje że znalazłeś tam coś ciekawego i nie było stratą czasu dla Ciebie jej przeglądanie.

    pozdrawiam

  3. #113

    Domyślnie

    @spiritus niestety akty mam bardzo słabe, stare i w dodatku bardzo mało, co do galerii to mam nadzieje że znalazłeś tam coś ciekawego i nie było stratą czasu dla Ciebie jej przeglądanie.[/QUOTE]

    nie było
    znalazłem kilkanaście ciekawych zdjęć
    Prywatnie: Z6 || N14-30/4s || N24-120/4s || N40/2 || N85/1.8s || SB-600 || YN560
    Służbowo: R6 || T24-70/2.8 G2 || C70-200mm f/2.8L IS III USM

    ZAJRZYJ I WEŹ UDZIAŁ:
    >>RAWki<=>ZADANIA TEMATYCZNE<=>FOTOGRAFIA MIESIĄCA<<

  4. #114

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez 90s Zobacz posta
    co do galerii to mam nadzieje że znalazłeś tam coś ciekawego i nie było stratą czasu dla Ciebie jej przeglądanie.
    Napisał człowiek, który zdominował Foto Miesiąca w kwietniu...
    Zabawy forumowe
    Fotografia Miesiąca.
    Tematyczne
    KretoRAWki
    Weź udział.
    Nie wymiękkaj.

  5. #115
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    07 2011
    Miasto
    zielona góra
    Posty
    190

    Domyślnie

    Tak bardzo szczerze - galeria twoich zdjęć to dziwny miks dobrych ujęć ze zdjęciami, które są bardzo tandetne i po prostu w kiepskim guście.

    Fora i galerie internetowe to fajny sposób na czucie się połączonym z innymi osobami dzielącymi nasze pasje i dodatkowy bodziec motywujący, jednocześnie będący bardzo kiepskim miejscem do szukania inspiracji, a mi wydaje się właśnie, patrząc na twoje zdjęcia, że spędzasz w tych miejscach zbyt wiele czasu.

  6. #116

    Domyślnie

    @spiritus Bardzo się cieszę że aż tyle wpadło w Twój gust.
    @OjTam to był dobry miesiąc dla mnie nie będę zaprzeczał

    @hellbike Moja galeria to cała moja droga, nie wyrzucam słabych zdjęć których jest wiele i mam świadomość ich wad zwłaszcza na flickru. Ale aby zobaczyć postęp trzeba mieć punkt odniesienia.
    Nie obraża mnie też określenie moich prac tandetnymi lub pozbawionymi gustu, bardziej obawiałbym się nazwania mnie fotografem jednego zdjęcia a galerii monotematyczną. Co często można spotkać gdy poza twarzami nic się w w zdjęciach nie zmienia. Moje zdjęcia to ciągłe poszukiwanie i nauka.
    Wychodzę z założenia że największą wadą to naśladownictwo i strach przed indywidualizmem.

    Wracając jeszcze do gustów to warto zobaczyć sobie prace Prymitywizmu w malarstwie, każda dziedzina sztuki ma swoich zwolenników, jak coś jest komercyjne to ma ich więcej, jak nie to mniej.

    Natomiast co do forum to myślę że każdy ocenia ich wartość swoją miarą. Nigdy nie szukałem tutaj inspiracji bo jakby tak było to moje zdjęcia nie odstawałby od reszty. Forum traktuje raczej jak kolejny etap gdy poza samodzielną nauką czas pokazać pracę pod krytykę ludziom którzy mają pojęcie o fotografii by dowiedzieć się czegoś nowego. Czy przesiaduje tutaj za dużo? w porównaniu do Twojej obecności to zdecydowanie tak ale znowu wychodzi ocena przez pryzmat swojej osoby. Na pewno nie uważam tego czasu za czas stracony, zwłaszcza gdy krytyka moich prac jest merytoryczna. Mnie do ciężkiej pracy motywuje właśnie krytyka a nie pochlebstwa dlatego dziękuje za szczery komentarz.

  7. #117

    Domyślnie

    Kolejne próby, nadal walczę z chemią i syfem, oraz sporo pracy mnie czeka na nauczeniu się jak widzi światło kolodion i sprawnym wywoływaniu.

    59.


    60.

  8. #118

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez hellbike Zobacz posta
    Tak bardzo szczerze - galeria twoich zdjęć to dziwny miks dobrych ujęć ze zdjęciami, które są bardzo tandetne i po prostu w kiepskim guście.

    Fora i galerie internetowe to fajny sposób na czucie się połączonym z innymi osobami dzielącymi nasze pasje i dodatkowy bodziec motywujący, jednocześnie będący bardzo kiepskim miejscem do szukania inspiracji, a mi wydaje się właśnie, patrząc na twoje zdjęcia, że spędzasz w tych miejscach zbyt wiele czasu.
    Szczerze - uważam, że przydałoby Ci się trochę pokory. Prace kolegi @90s cechuje niezwykła wrażliwość, talent i spore umiejętności. Świetnie kadruje. Czuje światło i nim się bawi. Nie chcę być niemiły, ale dla mnie Twoje fotki zwłaszcza te ślubne to okropna szmira. Częściej zaglądaj na to forum, a będziesz miał okazje czegoś się nauczyć.

  9. #119

    Domyślnie

    Bardzo ciekawe są te kolodionowe portrety. Ja bym chyba nie miał do tego cierpliwości.

  10. #120

    Domyślnie

    @Jurek Ż Bardzo się cieszę że dostrzegasz moje próby zapanowania nad różnymi typami oświetlenia i technikami, staram się światło ustawiać względem typów twarzy, płci itd. co różnie wychodzi, ale zawsze od zera buduje oświetlenie. Teraz jeszcze dochodzi wybór techniki dopełniającą osobę fotografowaną, ostatnim etapem który sobie postawiłem to operowane światłem by uzyskać konkretny efekt psychologiczny (tutaj ukłony w stronę kolegi Wujot) oraz w między czasie tego wszystkiego dużo większy nacisk na mowę ciała i przekaz emocjonalny.

    Nie wiem natomiast czy nie za ostro odpowiedziałeś na post hellbike, w końcu o gustach nie ma co dyskutować i każdy ma prawo do swojego zdania.

    @Umbra dla mnie ta technika to połączenie zalet fotografii klasycznej i cyfrowej, jest też wolna od wad obu tych światów.
    Obraz wbrew pozorom uzyskuje się "natychmiastowo" co pozwala nanosić poprawki i pracować nad jednym ujęciem.

Strona 12 z 23 PierwszyPierwszy ... 2101112131422 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [ Portret ] Portretów 5
    By fafniak in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 26
    Ostatni post / autor: 14-08-2016, 11:10
  2. [ Przyroda ] Kilka portretów
    By Marta Baranowska in forum Przyroda i makro
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 13-01-2013, 17:29
  3. [ Portret ] mix portretów
    By infin1ty in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 05-03-2012, 01:35
  4. [ Portret ] Portretów kilka
    By Bonthyc in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 12-03-2010, 10:29
  5. [ Portret ] 4 albo 8 portretów
    By ruda# in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 10-04-2009, 15:24

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •