A teraz będzie bardzo-bardzo osobliwe pytanie...
Jeśli stoicie przy klawiaturach niczym Hemingway, to lepiej usiądźcie...

Uwaga...

- Jakie znacie autofocusowe szkła z odjechanym bokehem?

Nie robię sobie jaj - pytam śmiertelnie poważnie.