Szukaj
www.facebook.com/kpaprocki
|| D3 x2 || 14-24 2.8 || 24-70 2.8 || 70-200 2.8 || 16 2.8 fisheye || 24 1.4 || 50 1.4 || 85 1.4 || Apple system || cała masa dodatków.
Trójka ok. Jedynka trochę za dużo jasnych miejsc (nos i czoło, może to jeszcze nie przepały, ale przeszkadza... choć sam kadr fajny). 4 słaba, bez wyrazu, kadr też nie bardzo podchodzi.
1,2,3,5 - na tak wszystko.
4 - nie widzi mi się obróbka skóry.
Ogólnie super jak zawsze.
Uzależniony od B Ł Y S K A N I A
Z kolorowych... 5. najfajniejsza a 4. najsłabsza (przez obróbkę skóry).
Na temat BW nie wypowiadam się gdyż średnio lubię takie zdjęcia.![]()
Nikon
Skontaktuj się z nami