Cytat Zamieszczone przez knopers1 Zobacz posta
A co Ci nie przypadlo w tym 18-105 ??? Ostrosc w miare dobra a i zakres calkiem nie zly! Ja uzywam na spacery S17-50. Polecam te szklo.
Zdaję sobie sprawę z tego, że to dopiero początki i lustrzanka amatorska ale zerknij na foty i skomentuj. Zdjęcia prosto z puchy.
http://www.wrzucajtu.pl/wrz/60a59ad2...90DSC_0021.JPG
http://www.wrzucajtu.pl/wrz/7d97d7be...90DSC_0027.JPG
http://www.wrzucajtu.pl/wrz/e4bbcb1b...90DSC_0171.JPG
http://www.wrzucajtu.pl/wrz/69cd1e66...90DSC_0169.JPG