Szukaj
podzielam zdanie bartosa z tym ze ja bym wyroznil 2 i 3 oraz 10, reszta tak jak powiedzial przedmowca, takie zwykle.
to juz razem mam 2,4,3,oraz 10 ,dzieki chlopaki za komentarze![]()
Zdjęcie nr 16 jest świetne a 10 przezabawna!!!
Z6 II, D7500, D3400, D300S, D3000 | Dużo lamp i dużo obiektywów
Skontaktuj się z nami