Taki sobie "truskawkowo jesienny" widoczek... może się komuś spodoba
Pozdrawiam.
Szukaj
Taki sobie "truskawkowo jesienny" widoczek... może się komuś spodoba
Pozdrawiam.
Ostatnio edytowane przez Marrab ; 19-11-2010 o 11:39
Surfingujące buty.
Mi się podoba.
Kadr bardzo fajnie zbudowany.
Nie wiem tylko, czy aby zbyt mocno cieni nie pociągnąłeś, ale ja w tej chwili na lapku, więc mogę się mylić.
Wieczorkiem zerknę na inny wyświetlacz to pozwolę sobie jeszcze dopisać druga część komentarza.
Pozdrawiam![]()
Kompozycja kadru jest dobratak jak Paweł pisał chyba zbyt jasno między truskawkami
![]()
Nikon D90 + NIKKOR 18-105 mm + NIKKOR 85 mm 1.8 D
Macie rację, odpowiednie warunki przy pracy przed monitorem to podstawa, a słonko zaglądające w okienko nie pomagaDziękuję za celne uwagi, powinno być lepiej teraz.
Wersja "B" :
Pozdrawiam.
Surfingujące buty.
Przyjemne, fajny kadr i dobre kolory...
po poprawce lepiej.![]()
D610 | N 16-35 VR | N 85/1.8D | T 90/2.8 Di | T 70-300 VC || D70s | N 18-70/3.5-4.5
Fajne swiatlo, kolory i kadr mi pasuja, A po poprawce o wiele lepiej i bardziej kontrastowo. Mi pasuje tak ogolnie.
Fuji S5Pro / F801 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 /
Pozdrawiam, Krzysiek.
Poprawka spowodowała lepszy odbiór zdjęcia.
Ja jednak jeszcze bardziej bym całość przygasił.
Skontaktuj się z nami