Szukaj
Ostatnio edytowane przez hesja ; 10-03-2010 o 01:01
3, 4 - to jasne, 6 - no poprostu 3d... no i 9. Generalnie fajno.
Nikon
Cudne jak zawsze! Ale intryguje mnie "osiem"! Gdzie jest Hesji "osiem"?![]()
Fakt, osiem wyszło dość tajemniczo![]()
Nikon
No tak, Ty się odstresowałeś, a ja stresa znowu załapalem.
Świetnie foty i świetne ich poPSucie. Cały set ma moc, a najbardziej 3. i 6.
Pozdróffki
"Suczki" SUPER!!! Zdjęcia jak zawsze robią bardzo dobre wrażenie.
to, co wymienił bzik, plus 7 za dynamikę
1,3,9 zdjecia oddaja dynamizmostatnie jste naprawde wciagajace.reszta takze jest takze bdb
![]()
I ja jak zwykle poklaskać przychodzę , nacieszyć oczy .
Nie dość , że na twoich zd. można się anatomii lot. uczyć ,
to jeszcze doprawiasz je "stuką" .
Pozdrawiam G
3 jest super, ma moc![]()
Skontaktuj się z nami