Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15
  1. #1

    Domyślnie grzebanie i peesowanie w szufladzie :) /maks 2009/

    dla odstresowania sie po calym dniu... noce sa dla... ps i szuflandii

    1.

    2.

    3. /to nie przeróbka poprzedniej ale nowe foto/

    4.

    5.

    6.

    7.

    8.
    Ostatnio edytowane przez hesja ; 10-03-2010 o 01:01
    Serdecznie pozdrawiam
    www.hesja.pl

  2. #2

    Domyślnie

    3, 4 - to jasne, 6 - no poprostu 3d... no i 9. Generalnie fajno.
    Nikon

  3. #3

    Domyślnie

    Cudne jak zawsze! Ale intryguje mnie "osiem"! Gdzie jest Hesji "osiem"?

  4. #4

    Domyślnie

    Fakt, osiem wyszło dość tajemniczo
    Nikon

  5. #5

    Domyślnie

    No tak, Ty się odstresowałeś, a ja stresa znowu załapalem .

    Świetnie foty i świetne ich poPSucie. Cały set ma moc, a najbardziej 3. i 6.

    Pozdróffki

  6. #6

    Domyślnie

    "Suczki" SUPER!!! Zdjęcia jak zawsze robią bardzo dobre wrażenie.

  7. #7

  8. #8

    Domyślnie

    1,3,9 zdjecia oddaja dynamizm ostatnie jste naprawde wciagajace.reszta takze jest takze bdb

  9. #9

    Domyślnie

    I ja jak zwykle poklaskać przychodzę , nacieszyć oczy .
    Nie dość , że na twoich zd. można się anatomii lot. uczyć ,
    to jeszcze doprawiasz je "stuką" .
    Pozdrawiam G

  10. #10

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •