Szukaj
fajne --- jedynka dla mnie super
czworeczka to rozlewiska amazonki --- cycus
3,1,4 - dla mnie w tej kolejności - te najlepsze![]()
Czarny Rycerz zawsze zwycięża !
ależ przywaliłeż foty Sławku - kurde na taaaaaaaaaą wyprawę to i ja bym się wybrał - gratki![]()
nie bede pisał która naj bo kazda ma klimat![]()
no i pozamiatałeś. genialnie wyszło! 1 jest powalająca
galeria: http://erde.farmapomyslow.pl/
Trójka,bo.....będąc tam zrobiłbym to samo...![]()
Pozdrawiam
Andrzej.
Za borregaardem - 3 jest genialna.
Natomiast 6 - nie mogę zidentyfikować tego czegoś w centralnej części kadru. Nie wiem co to jest.
Widać udana wyprawa.Super pokazane.
Pozdrawiam Marcin Bąk
FUDŻI
Skontaktuj się z nami