Zobacz pełną wersję : Pytanie o efekt
Witam
Przeglądając forum znalazłem takie zdjęcie (IMHO Super !)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2009/05/DSC_5655-1.jpg
źródło (http://i242.photobucket.com/albums/ff75/maciek_evo/DSC_5655.jpg)
Pytanie brzmi jak zrobić takie zdjęcie, uzyskać taki efekt?
Z góry dziękuję za pomoc
Pozdrawiam
Daniel
Nawet w wątku z tym zdjęciem była odpowiedź. Aparat umieszcza się na specjalnym statywie "przyklejonym" do samochodu za pomocą przyssawek lub innych patentów. Konstrukcja z obcego zowie się rig. Do tego dłuższy czas ekspozycji i to tyle. Tego typu zdjęcia są często robione przy prędkości pojazdu nawet 5-10km/h
Nawet w wątku z tym zdjęciem była odpowiedź
Jakos mi to umknelo
Dzieki bardzo za odpowiedz !
Pozdrawiam
Daniel
jak dla mnie samochód jest doświetlony dwoma sporymi softboxami (bok i tył)
i bardzo prawdopodobne że stał w mijscu (nie widać kierowcy, światla wyłączone)
Leatherface
17-05-2009, 22:30
Jesli aparat jest na statywie przyczepionym do auta, to czemu go nie widać?
Jesli aparat jest na statywie przyczepionym do auta, to czemu go nie widać?
Photoshop? :D
mrpawcio
17-05-2009, 22:46
Poczytaj sobie ten temat na forum:
http://fotoryzacja.pl/viewtopic.php?f=8&t=172
Autorem powyższego zdjęcia jest mivec. Na podlinkowanym forum znajduje się cały temat z tą sesją, tam też znajdziesz kilka informacji technicznych.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.