Witam
Przeglądając forum znalazłem takie zdjęcie (IMHO Super !)
Pytanie brzmi jak zrobić takie zdjęcie, uzyskać taki efekt?
Z góry dziękuję za pomoc
Pozdrawiam
Daniel
Szukaj
Witam
Przeglądając forum znalazłem takie zdjęcie (IMHO Super !)
Pytanie brzmi jak zrobić takie zdjęcie, uzyskać taki efekt?
Z góry dziękuję za pomoc
Pozdrawiam
Daniel
Nikon D60 + N 18-55 f/3.5-5.6G + N 55-200 f/4-5.6G + N 50 f/1.4 + SB-400 + Delta D40 + Trochę filtrów
Nawet w wątku z tym zdjęciem była odpowiedź. Aparat umieszcza się na specjalnym statywie "przyklejonym" do samochodu za pomocą przyssawek lub innych patentów. Konstrukcja z obcego zowie się rig. Do tego dłuższy czas ekspozycji i to tyle. Tego typu zdjęcia są często robione przy prędkości pojazdu nawet 5-10km/h
Jakos mi to umkneloNawet w wątku z tym zdjęciem była odpowiedź
Dzieki bardzo za odpowiedz !
Pozdrawiam
Daniel
Nikon D60 + N 18-55 f/3.5-5.6G + N 55-200 f/4-5.6G + N 50 f/1.4 + SB-400 + Delta D40 + Trochę filtrów
jak dla mnie samochód jest doświetlony dwoma sporymi softboxami (bok i tył)
i bardzo prawdopodobne że stał w mijscu (nie widać kierowcy, światla wyłączone)
__________________
Jesli aparat jest na statywie przyczepionym do auta, to czemu go nie widać?
Poczytaj sobie ten temat na forum:
http://fotoryzacja.pl/viewtopic.php?f=8&t=172
Autorem powyższego zdjęcia jest mivec. Na podlinkowanym forum znajduje się cały temat z tą sesją, tam też znajdziesz kilka informacji technicznych.
de czysta's + 10-210
Paweł Karski - fotografia fotoblog
Skontaktuj się z nami