Close

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Pytanie o efekt

  1. #1

    Domyślnie Pytanie o efekt

    Witam

    Przeglądając forum znalazłem takie zdjęcie (IMHO Super !)


    Pytanie brzmi jak zrobić takie zdjęcie, uzyskać taki efekt?
    Z góry dziękuję za pomoc

    Pozdrawiam
    Daniel
    Nikon D60 + N 18-55 f/3.5-5.6G + N 55-200 f/4-5.6G + N 50 f/1.4 + SB-400 + Delta D40 + Trochę filtrów

  2. #2

    Domyślnie

    Nawet w wątku z tym zdjęciem była odpowiedź. Aparat umieszcza się na specjalnym statywie "przyklejonym" do samochodu za pomocą przyssawek lub innych patentów. Konstrukcja z obcego zowie się rig. Do tego dłuższy czas ekspozycji i to tyle. Tego typu zdjęcia są często robione przy prędkości pojazdu nawet 5-10km/h

  3. #3

    Domyślnie

    Nawet w wątku z tym zdjęciem była odpowiedź
    Jakos mi to umknelo

    Dzieki bardzo za odpowiedz !

    Pozdrawiam
    Daniel
    Nikon D60 + N 18-55 f/3.5-5.6G + N 55-200 f/4-5.6G + N 50 f/1.4 + SB-400 + Delta D40 + Trochę filtrów

  4. #4

    Domyślnie

    jak dla mnie samochód jest doświetlony dwoma sporymi softboxami (bok i tył)
    i bardzo prawdopodobne że stał w mijscu (nie widać kierowcy, światla wyłączone)
    __________________

  5. #5

    Domyślnie

    Jesli aparat jest na statywie przyczepionym do auta, to czemu go nie widać?

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Leatherface Zobacz posta
    Jesli aparat jest na statywie przyczepionym do auta, to czemu go nie widać?
    Photoshop?

  7. #7

    Domyślnie

    Poczytaj sobie ten temat na forum:

    http://fotoryzacja.pl/viewtopic.php?f=8&t=172

    Autorem powyższego zdjęcia jest mivec. Na podlinkowanym forum znajduje się cały temat z tą sesją, tam też znajdziesz kilka informacji technicznych.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •