PDA

Zobacz pełną wersję : Manfrotto Monopod 334B - używa ktoś?



Frodo
13-05-2009, 16:04
Niewiele jest opinii na temat tego modelu, może ktoś z Was go używa?
Interesuje mnie zwłaszcza temat utrzymania zadanego ciężaru po pewnym czasie użytkowania.

Frodo
14-05-2009, 21:08
Czyżby nikt na forum nie miał tego modelu?

up

Garnett
19-05-2009, 13:03
Podejrzewam że tutaj nikt z takich wynalazków nie korzysta.
Ja osobiscie nie zaufałbym czemuś takiemu żeby przyczepić tam sprzet za kilka / kilkanascie tys zł. Chodzi mi oczywiście o sprezyny i ta automatyke bo co do monopodu to mam Fortto 681b i bardzo go sobie chwale i polecam.

KONRADOO
19-05-2009, 13:25
Mam 334B od dwóch lat i naprawde nie miałem z nim nigdy kłopotu-uważam że to bardzo solidna konstrukcja.Wieszam na nim d300+N70-200+moje cielsko nieraz :-) jak sie zapomnę.A jeśli chodzi o automatykę to właśnie dlatego postawiłem na ten monopod......mnie to bardzo ułatwia pracę

Frodo
19-05-2009, 22:35
Oooo, bo już byłem bliski rezygnacji z tego monopoda.

Chodzi o tą automatykę właśnie - szybka zmiana perspektywy góra-dół jest dla mnie b, ważna.
Z drugiej strony podpinałbym pod korpus szkła takie jak Carl zeiss Sonnar 300 f4, które waży ponad 2 kg.

Może ktoś jescze się wypowie?

Frodo
20-05-2009, 17:55
Oooo, bo już byłem bliski rezygnacji z tego monopoda.

Chodzi o tą automatykę właśnie - szybka zmiana perspektywy góra-dół jest dla mnie b, ważna.
Z drugiej strony podpinałbym pod korpus szkła takie jak Carl zeiss Sonnar 300 f4, które waży ponad 2 kg.

Może ktoś jescze się wypowie?



EDIT:

Kupiłem...zobaczymy.

manfred
30-10-2009, 10:42
Napisz jak sie sprawuje