Zobacz pełną wersję : Manfrotto Monopod 334B - używa ktoś?
Niewiele jest opinii na temat tego modelu, może ktoś z Was go używa?
Interesuje mnie zwłaszcza temat utrzymania zadanego ciężaru po pewnym czasie użytkowania.
Czyżby nikt na forum nie miał tego modelu?
up
Podejrzewam że tutaj nikt z takich wynalazków nie korzysta.
Ja osobiscie nie zaufałbym czemuś takiemu żeby przyczepić tam sprzet za kilka / kilkanascie tys zł. Chodzi mi oczywiście o sprezyny i ta automatyke bo co do monopodu to mam Fortto 681b i bardzo go sobie chwale i polecam.
KONRADOO
19-05-2009, 13:25
Mam 334B od dwóch lat i naprawde nie miałem z nim nigdy kłopotu-uważam że to bardzo solidna konstrukcja.Wieszam na nim d300+N70-200+moje cielsko nieraz :-) jak sie zapomnę.A jeśli chodzi o automatykę to właśnie dlatego postawiłem na ten monopod......mnie to bardzo ułatwia pracę
Oooo, bo już byłem bliski rezygnacji z tego monopoda.
Chodzi o tą automatykę właśnie - szybka zmiana perspektywy góra-dół jest dla mnie b, ważna.
Z drugiej strony podpinałbym pod korpus szkła takie jak Carl zeiss Sonnar 300 f4, które waży ponad 2 kg.
Może ktoś jescze się wypowie?
Oooo, bo już byłem bliski rezygnacji z tego monopoda.
Chodzi o tą automatykę właśnie - szybka zmiana perspektywy góra-dół jest dla mnie b, ważna.
Z drugiej strony podpinałbym pod korpus szkła takie jak Carl zeiss Sonnar 300 f4, które waży ponad 2 kg.
Może ktoś jescze się wypowie?
EDIT:
Kupiłem...zobaczymy.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.