PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z profilami



lvqe
06-05-2009, 16:40
Witam
Od pewnego czasu chodziło za mna ustawienie sobie w apracie (D700) takich ustawien w menu jak są podane w pliku "d700 custom settings" są to proponowane ustawienia do danych "banków" ktory odpowiada za inny rodzaj fotografi
Ustawiłem sobie wszystkie takie jak podał Rockwell's w tych ustawieniach i niestety to nie bardzo sie spisuje np podczas fotografi koncertowych ;/ cięzko jest dobrac odpowiedni profil...
Kolorystyka odbiega od rzeczywistych... ma ktos moze jakies inne ustawienia ktore np oddaja profile takie jak wesele, koncert sport i portret wiem ze są ustawienia na D300 własnie w takich "bankach". Prosił bym o jakies wskazówki dotyczace profili kolorow, obecnie do portretow uzywałem D2X mode II :)

messer
06-05-2009, 22:22
Jest przecież cała masa postów/wątków opisujących te kwestie... rozglądnij się wokół zamiast powielać ten sam temat.
Mowa o tym była zarówno w tym dziale jak i w innych.