Close

Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1

    Domyślnie Problem z profilami

    Witam
    Od pewnego czasu chodziło za mna ustawienie sobie w apracie (D700) takich ustawien w menu jak są podane w pliku "d700 custom settings" są to proponowane ustawienia do danych "banków" ktory odpowiada za inny rodzaj fotografi
    Ustawiłem sobie wszystkie takie jak podał Rockwell's w tych ustawieniach i niestety to nie bardzo sie spisuje np podczas fotografi koncertowych ;/ cięzko jest dobrac odpowiedni profil...
    Kolorystyka odbiega od rzeczywistych... ma ktos moze jakies inne ustawienia ktore np oddaja profile takie jak wesele, koncert sport i portret wiem ze są ustawienia na D300 własnie w takich "bankach". Prosił bym o jakies wskazówki dotyczace profili kolorow, obecnie do portretow uzywałem D2X mode II
    Nikon D700 ze szkiełkiem N24-70 2.8 i do tego sabinka SB800
    Zapraszam na LVQE.DIGART.PL )
    ................... http://lvqe.maxmodels.pl

  2. #2

    Domyślnie

    Jest przecież cała masa postów/wątków opisujących te kwestie... rozglądnij się wokół zamiast powielać ten sam temat.
    Mowa o tym była zarówno w tym dziale jak i w innych.
    24355050508080135105200...
    www.jswierad.pl

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •