Zobacz pełną wersję : Jaki plecak na D700+grip
Przemas-Glasgow
19-04-2009, 17:10
czesc
Mam straszny problem ,mam świetną Katę R-102 i powstał problem
Dostałem od żony prezent ,Grip MB-10 do mojego D700 i w tym momencie nie mieści mi się do plecaka.
Możecie polecic jakieś plecaki które mieszczą D700 z podpiętym gripem.
Dzięki
ja używam lowepro mini trekker AW, mieści się w nim D700 z gripem, trzy mniejsze szkiełka i lampa
http://products.lowepro.com/product/Mini-Trekker-AW,1965,14.htm
Przemas-Glasgow
19-04-2009, 17:26
jako drugi plecak mam lowepro mini trekker AW i niby się mieści ale strasznie mi się lampa z góry rysuje,nie masz tego problemu??
a body to od góry czy od dołu masz włożone??
Pakuję wszystkie swoje graty do Lowerpro Computrekker AW i jest OK :) ( D700 z gripem trochę wystaje, ale zamek spokojnie się dopina)
Lowepro Flipside 400 AW-kupiłem go niedawno. W górnej części D300+grip i jeszcze miejsce zostaje (na D700 spokojnie starczy miejsca, górna część jest szersza nieco od reszty-a ponadto sztywniejsza). Gratów tam wpakujesz podobną ilość co do mini trekkera (miałem takowego). Flipside jest też sporo wygodniejszy.
jako drugi plecak mam lowepro mini trekker AW i niby się mieści ale strasznie mi się lampa z góry rysuje,nie masz tego problemu??
a body to od góry czy od dołu masz włożone??
body do góry, a lampę to ci rysuje niedokładnie zapięty zamek kieszonki w środku i nie schowane pod "skórką" to metalowe cuś od zamka :)
Takie coś mieści się bez wystawania do plecaków o głębokości 15-16 cm, np. Kata HB-205 lub Lowepro Nature Trekker. Fakt, że są to stosunkowo ciężkie i drogie plecaki. Ja noszę D3 w Tamracu Expedition 5 (no kat. 5575) i mimo, że jego nominalna głębokość jest taka sama jak Lowepro Mini Trekkera, to jednak aparat praktycznie wcale nie wystaje. Głębokość Tamraca jest ok. 1-2 cm większa niż głosi to specyfikacja.
Takie coś mieści się bez wystawania do plecaków o głębokości 15-16 cm, np. Kata HB-205 lub Lowepro Nature Trekker. Fakt, że są to stosunkowo ciężkie i drogie plecaki. Ja noszę D3 w Tamracu Expedition 5 (no kat. 5575) i mimo, że jego nominalna głębokość jest taka sama jak Lowepro Mini Trekkera, to jednak aparat praktycznie wcale nie wystaje. Głębokość Tamraca jest ok. 1-2 cm większa niż głosi to specyfikacja.
Tyle, że D3 jest niższy niż D700 z gripem.
czesc
Mam straszny problem ,mam świetną Katę R-102 i powstał problem
Dostałem od żony prezent ,Grip MB-10 do mojego D700 i w tym momencie nie mieści mi się do plecaka.
Możecie polecic jakieś plecaki które mieszczą D700 z podpiętym gripem.
Dzięki
Kata R-103 ;) hmm dziwne, ze Ci do R-102 nie wchodzi.. bo 103 jest tylko wiekszy ze wzgledu na mozliwosc schowania lapka.. dziwne:)
Polsar74
21-04-2009, 13:52
a taki (http://www.nokaut.pl/akcesoria/plecak-fotograficzny-naneu-pro-adventure-k3l.html) brałeś pod uwagę ? - jest nawet na naszej Giełdzie.
a taki (http://www.nokaut.pl/akcesoria/plecak-fotograficzny-naneu-pro-adventure-k3l.html) brałeś pod uwagę ? - jest nawet na naszej Giełdzie.
Jak ma KATE to ciezko bedzie mu zejsc na cos nizszego;)
Ja polecam naneu pro u120 mi wchodzi wszystko, ale na styk :) no i wygląda się jak żółw ninja!
Przemas-Glasgow
22-04-2009, 01:03
Niby do mojej Katy też wchodzi ale na styk a i sprzętu przybyło więc coś większego szukam.
Ok dzięki za rady coś sobie wybiorę z tego
Pozdrawiam
Ja polecam naneu pro u120 mi wchodzi wszystko, ale na styk :) no i wygląda się jak żółw ninja!
Te urbany strasznie odstają, idź z tym między ludzi to zobaczysz jak to przeszkadza. To, co wymieniłeś wlezie w mini i compu trekkera na luzie. Ja tam pakuję dwie puszki 1d - na pewno nie mniejsze od d700 z gripem.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.