PDA

Zobacz pełną wersję : nowe paszportowe



bartecky
22-08-2006, 19:55
być może ktoś z szanownego koleżeństwa orientuje się "z czym się je" fotki do nowych paszportów? chodzi mi o konkretne wskazówki pozwalające cyknąć takie ujecie "telemetryczne" (chyba tak się zwie) które przyjmie bez zastrzezeń urzędniczka w okienQ ;)

piom
23-08-2006, 15:39
No na wprost, z odsłoniętymi brwiami, i na jasnym tle najlepiej białym.
Dużo jest na stronie http://www.fotograf.org.pl/paszporty.php, generalnie są problemy ale nie jest tak źle, jak chcesz to moge ci przesłać siatki w .psd można sobie nałożyć i sprawdzić.

Zorbas
23-08-2006, 16:39
Piom, ja tez bardzo chetnie skorzystam w tych szablonow.

bartecky
23-08-2006, 17:23
jak chcesz to moge ci przesłać siatki w .psd można sobie nałożyć i sprawdzić.
dźwięczny będe jeśli możesz to podeślij na maila (adres puszczam na PM) z goory thx

PS link bardzo przydatny :)

piom
24-08-2006, 10:03
bartecky, niestety nie dostałem adresu do ciebie, zorbas wysłałem ci
Pozdrawiam

kacperek
24-08-2006, 11:38
piom ja tez chetnie skorzystam.

Olimp42
24-08-2006, 14:53
Ja też bardzo poproszę o te siatki

piom
24-08-2006, 15:57
Widze że zainteresowanie rośnie :)

Leon13th
24-08-2006, 18:00
Może wrzuć linka do tych siatek.

Zorbas
25-08-2006, 11:07
dzieki, piom

piom
25-08-2006, 14:54
No może koledzy wrzucą gdzieś na serwer, napewno się przydadzą!

Wiewioor
27-08-2006, 12:56
Ja też poproszę o siatki :)
Pozdrawiam!

Valdek_Tychy
27-08-2006, 14:49
dokładne dane do zdjęć biometrycznych są na stronie www.mswia.gov.pl łącznie z przykładami,siatkami wzorcami itp

mkwiek
28-08-2006, 09:58
zebrałem kilka ważniejszych rzeczy potrzebnych do zdjęć paszportowych i dałem na serwer

poprawiony link:

http://rapidshare.de/files/31047675/zdjeciapaszportowe.zip

Valdek_Tychy
28-08-2006, 12:16
i dałem na serwer

ino,że nie działa :mrgreen:

szymony
30-08-2006, 21:57
i dałem na serwer

ino,że nie działa :mrgreen:

Działa, tylko trochę trzeba przy tym posiedzieć.

M_Kuron
31-08-2006, 12:56
Jak to cudo otworzyć? 2 programy nie potrafią go rozpakować. Cały czas jakieś błędy.

mkwiek
31-08-2006, 20:00
ehh, ja to spakowałem total commanderem. najprostszy program :) hmm :) czy ktoś ma jeszcze z tym problemy?
może dam inaczej?

kacperek
31-08-2006, 20:03
mkwiek a dobrze wrzuciles na server? jaki ma byc rozmiar tego pliku?

mkwiek
31-08-2006, 20:04
koło 5 MB

spróbujcie stąd
http://www.fotoart.blink.pl/pliki/zdjeciapaszportowe.zip

kacperek
31-08-2006, 20:07
teraz to ma przyzwoity rozmiar.

mkwiek
31-08-2006, 20:09
pakowałem total commanderem. sciągnąłęm i sprawdziłem i działa :)

Olimp42
01-09-2006, 14:37
Ja zrobiłem matrycę w PDFie jak ktoś chce to dawać meila to wyśle można sobie ją wydrukować na transparentnej folii i wyjdzie nam matryca przykładamy do gotowego zdjęcia i sprawdzamy czy jest ok.