Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 23
  1. #1

    Domyślnie nowe paszportowe

    być może ktoś z szanownego koleżeństwa orientuje się "z czym się je" fotki do nowych paszportów? chodzi mi o konkretne wskazówki pozwalające cyknąć takie ujecie "telemetryczne" (chyba tak się zwie) które przyjmie bez zastrzezeń urzędniczka w okienQ

  2. #2

    Domyślnie

    No na wprost, z odsłoniętymi brwiami, i na jasnym tle najlepiej białym.
    Dużo jest na stronie http://www.fotograf.org.pl/paszporty.php, generalnie są problemy ale nie jest tak źle, jak chcesz to moge ci przesłać siatki w .psd można sobie nałożyć i sprawdzić.

  3. #3

    Domyślnie

    Piom, ja tez bardzo chetnie skorzystam w tych szablonow.

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez piom
    jak chcesz to moge ci przesłać siatki w .psd można sobie nałożyć i sprawdzić.
    dźwięczny będe jeśli możesz to podeślij na maila (adres puszczam na PM) z goory thx

    PS link bardzo przydatny

  5. #5

    Domyślnie

    bartecky, niestety nie dostałem adresu do ciebie, zorbas wysłałem ci
    Pozdrawiam

  6. #6

  7. #7

    Domyślnie

    Ja też bardzo poproszę o te siatki

  8. #8

    Domyślnie

    Widze że zainteresowanie rośnie

  9. #9

    Domyślnie

    Może wrzuć linka do tych siatek.
    EQ : Nikon F3 | Nikkor 50/1,5 AiS | F801 | Sony ILCE 7mkIII | Sony 55/1,8 | Sony 35/1,8 | Viltrox 24/1,8 | Canon 135/2,0 L |
    Insta : @pan_portrecik

  10. #10

    Domyślnie

    dzieki, piom

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •