być może ktoś z szanownego koleżeństwa orientuje się "z czym się je" fotki do nowych paszportów? chodzi mi o konkretne wskazówki pozwalające cyknąć takie ujecie "telemetryczne" (chyba tak się zwie) które przyjmie bez zastrzezeń urzędniczka w okienQ![]()
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami