gregorian76
07-03-2009, 19:37
Witam
Jestem nowym użytkownikiem tego forum.
Zamierzam nabyć statyw do mojej lustrzanki. Sporo poczytałem o statywach ale i tak nie rozjaśniło mi to mojego problemu. Ograniczają mnie pieniążki.
Chciałem nabyć statyw ale nie wiem jaki?
Główne cele użytkowania statywu to pomieszczenia zamknięte (ok. 90%-zdjęć):
a) głównie zdjęcia gdzie nie jest dość dobre oświetlenie (muzea, galerie, kościoły, zamki, )
b) zdjęcia plenerowe tylko sporadycznie, bardzo rzadko
c) niewiele zdjęć makro
d) zdjęcia portretowe w słabym oświetleniu
e) cena jaką mogę przeznaczyć na statyw to max 200zł, no może 250zł
Proszę was o pomoc w wyborze modelu.
Ewentualnie na co zwrócić największą uwagę.
Jestem nowym użytkownikiem tego forum.
Zamierzam nabyć statyw do mojej lustrzanki. Sporo poczytałem o statywach ale i tak nie rozjaśniło mi to mojego problemu. Ograniczają mnie pieniążki.
Chciałem nabyć statyw ale nie wiem jaki?
Główne cele użytkowania statywu to pomieszczenia zamknięte (ok. 90%-zdjęć):
a) głównie zdjęcia gdzie nie jest dość dobre oświetlenie (muzea, galerie, kościoły, zamki, )
b) zdjęcia plenerowe tylko sporadycznie, bardzo rzadko
c) niewiele zdjęć makro
d) zdjęcia portretowe w słabym oświetleniu
e) cena jaką mogę przeznaczyć na statyw to max 200zł, no może 250zł
Proszę was o pomoc w wyborze modelu.
Ewentualnie na co zwrócić największą uwagę.