PDA

Zobacz pełną wersję : D60 jaki statyw



gregorian76
07-03-2009, 19:37
Witam
Jestem nowym użytkownikiem tego forum.
Zamierzam nabyć statyw do mojej lustrzanki. Sporo poczytałem o statywach ale i tak nie rozjaśniło mi to mojego problemu. Ograniczają mnie pieniążki.
Chciałem nabyć statyw ale nie wiem jaki?

Główne cele użytkowania statywu to pomieszczenia zamknięte (ok. 90%-zdjęć):

a) głównie zdjęcia gdzie nie jest dość dobre oświetlenie (muzea, galerie, kościoły, zamki, )
b) zdjęcia plenerowe tylko sporadycznie, bardzo rzadko
c) niewiele zdjęć makro
d) zdjęcia portretowe w słabym oświetleniu
e) cena jaką mogę przeznaczyć na statyw to max 200zł, no może 250zł

Proszę was o pomoc w wyborze modelu.
Ewentualnie na co zwrócić największą uwagę.

eldritch
07-03-2009, 19:40
w tych pieniądzach - to chyba nie ma żadnej filozofii, idź do sklepu - weź kasę i kup coś co się trzyma kupy - gdybyś miał 300-400 zł można by już coś radzić. IMHO

np to:
http://www.sklepfotograficzny.pl/statywy/Slik/statyw-PRO-340DX+glowica/
super statyw za grosze (295 zł) - mam i sobie chwale, niestety ja za niego zapłaciłem prawie 100 zl więcej - teraz cholernie potaniał.