Close

Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: D60 jaki statyw

  1. #1

    Domyślnie D60 jaki statyw

    Witam
    Jestem nowym użytkownikiem tego forum.
    Zamierzam nabyć statyw do mojej lustrzanki. Sporo poczytałem o statywach ale i tak nie rozjaśniło mi to mojego problemu. Ograniczają mnie pieniążki.
    Chciałem nabyć statyw ale nie wiem jaki?

    Główne cele użytkowania statywu to pomieszczenia zamknięte (ok. 90%-zdjęć):

    a) głównie zdjęcia gdzie nie jest dość dobre oświetlenie (muzea, galerie, kościoły, zamki, )
    b) zdjęcia plenerowe tylko sporadycznie, bardzo rzadko
    c) niewiele zdjęć makro
    d) zdjęcia portretowe w słabym oświetleniu
    e) cena jaką mogę przeznaczyć na statyw to max 200zł, no może 250zł

    Proszę was o pomoc w wyborze modelu.
    Ewentualnie na co zwrócić największą uwagę.
    Ostatnio edytowane przez gregorian76 ; 07-03-2009 o 19:57

  2. #2

    Domyślnie

    w tych pieniądzach - to chyba nie ma żadnej filozofii, idź do sklepu - weź kasę i kup coś co się trzyma kupy - gdybyś miał 300-400 zł można by już coś radzić. IMHO

    np to:
    http://www.sklepfotograficzny.pl/sta...340DX+glowica/
    super statyw za grosze (295 zł) - mam i sobie chwale, niestety ja za niego zapłaciłem prawie 100 zl więcej - teraz cholernie potaniał.
    "Często kończy się na formie, nic z tego nie wynika. Po tym jak Marcel Duchamp ogłosił, że pisuar ustawiony na środku jest dziełem sztuki - artystą może być każdy..." - R. Opałka

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •