mjr
17-02-2009, 12:02
Kilka lat temu wykonywałem zdjęcie do paszportu, takie jak te (http://img16.imageshack.us/my.php?image=format10x158zdjformatu4fd0.jpg) szwagierki, i kolega mi je ładnie umieścił na formatce 10x15.
Obecnie wiem, że się zmieniła technika wykonywania zdjęć (en face), ale nie w tym rzecz.
Czy ktoś potrafi mi wytłumaczyć, jak mogę sam stworzyć taką formatkę 10x15 dla zdjęć paszportowych :?:
Posiadam tylko dwa programy NX i ACDSee.
I potem jak wkleić pomniejszone zdjęcia w tą ramki.
Muszę wywołać zdjęcia dzieci, a sam wiem ile to zajmuje czasu i trudu, by przekonać dzieci do chwili skupienia i by miały zamknięte USTA (to jest horror).
Krzysiek
Obecnie wiem, że się zmieniła technika wykonywania zdjęć (en face), ale nie w tym rzecz.
Czy ktoś potrafi mi wytłumaczyć, jak mogę sam stworzyć taką formatkę 10x15 dla zdjęć paszportowych :?:
Posiadam tylko dwa programy NX i ACDSee.
I potem jak wkleić pomniejszone zdjęcia w tą ramki.
Muszę wywołać zdjęcia dzieci, a sam wiem ile to zajmuje czasu i trudu, by przekonać dzieci do chwili skupienia i by miały zamknięte USTA (to jest horror).
Krzysiek