PDA

Zobacz pełną wersję : Lowepro czy Tamrac.



driftmen
28-01-2009, 22:21
Witam mam dwie torby do wyboru i nie wiem na jaka się zdecydować.

a) http://www.euro.com.pl/torby2/dane-techniczne-tamrac-3350-aero-camera-bag.bhtml

b) http://www.lowepro.com.pl/Products/Shoulder_Bags/allWeather/Rezo_160_AW.aspx

Chciałbym żeby wszedł tam D50 z podpiętym Sigma 70-300 i obok 18-70 i do tego jakaś lampa (którą będę miał niebawem:)) rozmiaru SB-600. Ważne żeby D50 był podpięty do 70-300 no i żeby odwrotnie też się mieściło:)

blazeje
31-01-2009, 14:59
Ja kupiłem Tamrac 5606 System 6 . (http://www.euro.com.pl/torby2/tamrac-5606-system-6-czarny.bhtml)
Jakość bardzo dobra, pakowna, masa przegródek, ale też trochę za dużo zapięć.
Na pewno wysokiej klasy materiały. Porównywałem w sklepie z LowePro i nie zauważyłem pod tym względem żadnych różnic. Zdecydowałem się na Tamraca bo spodobała mi się ilość zamków i zatrzasków - teraz mi to trochę przeszkadza.

sebah
31-01-2009, 15:05
wybralbym Lowepro, ale to dlatego ze wszystko co mam z tej firmy ( 4 lata jak nie wiecej ) dziala i nie widac zadnej roznicy od nowosci.
a torby i plecaki duzo przezyly szczegolnie plecak.

uzma
31-01-2009, 20:21
Zapomnij o tej torbie, do zestawu, o którym piszesz kompletnie się nie nadaje. Kupiłem taką jako spacerówkę do D90 z podpiętym 18-105 + SB800 + filtry. Poz tym nic więcej nie da się włożyć. Wszystko ciasno upchane. Podstawowa wada (jakość jest bezdyskusyjna) to wysokość - jest po prostu za niska.

uzma
31-01-2009, 20:22
Przepraszam - w poście powyżej pisałem o Lowepro

driftmen
31-01-2009, 23:07
Dzięki za dobrą rade.

BOSS
31-01-2009, 23:28
Ja kupiłem Tamrac 5606 System 6 . (http://www.euro.com.pl/torby2/tamrac-5606-system-6-czarny.bhtml)
Jakość bardzo dobra, pakowna, masa przegródek, ale też trochę za dużo zapięć.
Na pewno wysokiej klasy materiały. Porównywałem w sklepie z LowePro i nie zauważyłem pod tym względem żadnych różnic. Zdecydowałem się na Tamraca bo spodobała mi się ilość zamków i zatrzasków - teraz mi to trochę przeszkadza.


Potwierdzam.
Mam taki sam :-)
Miałęm Lowepro nowa 3 i 4.
Ten model Tamrac-a jest jak dla mnie super, i na Lowepro bym nie zamienił.