Close

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1

    Domyślnie Lowepro czy Tamrac.

    Witam mam dwie torby do wyboru i nie wiem na jaka się zdecydować.

    a) http://www.euro.com.pl/torby2/dane-t...mera-bag.bhtml

    b) http://www.lowepro.com.pl/Products/S...zo_160_AW.aspx

    Chciałbym żeby wszedł tam D50 z podpiętym Sigma 70-300 i obok 18-70 i do tego jakaś lampa (którą będę miał niebawem) rozmiaru SB-600. Ważne żeby D50 był podpięty do 70-300 no i żeby odwrotnie też się mieściło
    Nikon D700/D50 N18-70/f3,5-4,5 S70-300/f4,5-5,6 N50/1.8D T35-75/f2.8

  2. #2

    Domyślnie

    Ja kupiłem Tamrac 5606 System 6 .
    Jakość bardzo dobra, pakowna, masa przegródek, ale też trochę za dużo zapięć.
    Na pewno wysokiej klasy materiały. Porównywałem w sklepie z LowePro i nie zauważyłem pod tym względem żadnych różnic. Zdecydowałem się na Tamraca bo spodobała mi się ilość zamków i zatrzasków - teraz mi to trochę przeszkadza.
    http://www.flickr.com/photos/blazeje/

  3. #3

    Domyślnie

    wybralbym Lowepro, ale to dlatego ze wszystko co mam z tej firmy ( 4 lata jak nie wiecej ) dziala i nie widac zadnej roznicy od nowosci.
    a torby i plecaki duzo przezyly szczegolnie plecak.

  4. #4

    Domyślnie

    Zapomnij o tej torbie, do zestawu, o którym piszesz kompletnie się nie nadaje. Kupiłem taką jako spacerówkę do D90 z podpiętym 18-105 + SB800 + filtry. Poz tym nic więcej nie da się włożyć. Wszystko ciasno upchane. Podstawowa wada (jakość jest bezdyskusyjna) to wysokość - jest po prostu za niska.
    Pozdrawiam - uzma

  5. #5

    Domyślnie

    Przepraszam - w poście powyżej pisałem o Lowepro
    Pozdrawiam - uzma

  6. #6

    Domyślnie

    Dzięki za dobrą rade.
    Nikon D700/D50 N18-70/f3,5-4,5 S70-300/f4,5-5,6 N50/1.8D T35-75/f2.8

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez blazeje Zobacz posta
    Ja kupiłem Tamrac 5606 System 6 .
    Jakość bardzo dobra, pakowna, masa przegródek, ale też trochę za dużo zapięć.
    Na pewno wysokiej klasy materiały. Porównywałem w sklepie z LowePro i nie zauważyłem pod tym względem żadnych różnic. Zdecydowałem się na Tamraca bo spodobała mi się ilość zamków i zatrzasków - teraz mi to trochę przeszkadza.
    Potwierdzam.
    Mam taki sam
    Miałęm Lowepro nowa 3 i 4.
    Ten model Tamrac-a jest jak dla mnie super, i na Lowepro bym nie zamienił.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •