PDA

Zobacz pełną wersję : Stempel w PS



Amadeusz
14-01-2009, 13:16
Pomóżcie mi proszę bo bez stempla ani rusz ;)

Otóż, zawsze jak chciałem coś wystemplować to klikałem w ikonkę 'stempel' zaznaczałem fi kółeczka do stemplowania i jazda. Niestety coś się pomieszało i teraz nie mam 'kółeczka' jak najeżdżam na miejsce, które chcę wystemplować tylko jakiś krzyżyk, bez względu jak duży obszar do stemplowania zaznaczę. Efekt tego taki, że nie widzę co i jak stempluje, buuu, pomocy.
Pozdrawiam.

samek
14-01-2009, 13:18
preferences -> cursors

Iwek_22
14-01-2009, 14:53
Wyłącz CAPS LOCK'a :)

anchel
14-01-2009, 16:18
Wyłącz CAPS LOCK'a :)

Dokładnie ;]

Amadeusz
14-01-2009, 16:53
Iwek_22, Anchel, serdecznie dziękuję za pomoc, to dokładnie to, w życiu bym na to sam nie wpadł :)
Jeszcze raz dziękuję.