Close

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Stempel w PS

  1. #1

    Domyślnie Stempel w PS

    Pomóżcie mi proszę bo bez stempla ani rusz

    Otóż, zawsze jak chciałem coś wystemplować to klikałem w ikonkę 'stempel' zaznaczałem fi kółeczka do stemplowania i jazda. Niestety coś się pomieszało i teraz nie mam 'kółeczka' jak najeżdżam na miejsce, które chcę wystemplować tylko jakiś krzyżyk, bez względu jak duży obszar do stemplowania zaznaczę. Efekt tego taki, że nie widzę co i jak stempluje, buuu, pomocy.
    Pozdrawiam.
    red light, dark room...

  2. #2

    Domyślnie

    preferences -> cursors

  3. #3
    Iwek_22
    Gość

    Domyślnie

    Wyłącz CAPS LOCK'a

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Iwek_22 Zobacz posta
    Wyłącz CAPS LOCK'a
    Dokładnie ;]

  5. #5

    Domyślnie

    Iwek_22, Anchel, serdecznie dziękuję za pomoc, to dokładnie to, w życiu bym na to sam nie wpadł
    Jeszcze raz dziękuję.
    red light, dark room...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •