Pomóżcie mi proszę bo bez stempla ani rusz
Otóż, zawsze jak chciałem coś wystemplować to klikałem w ikonkę 'stempel' zaznaczałem fi kółeczka do stemplowania i jazda. Niestety coś się pomieszało i teraz nie mam 'kółeczka' jak najeżdżam na miejsce, które chcę wystemplować tylko jakiś krzyżyk, bez względu jak duży obszar do stemplowania zaznaczę. Efekt tego taki, że nie widzę co i jak stempluje, buuu, pomocy.
Pozdrawiam.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami