PDA

Zobacz pełną wersję : Fundacja "Mam marzenie"...



Strony : 1 [2]

BOSS
26-02-2009, 23:01
Potrzeba około 4000 PLN na cały zestaw.

Boryszuk
26-02-2009, 23:23
cytat z pierwszego posta, bo nie kazdy tam zaglada


Stan wpłat na dzień 26 lutego 2009 godz. 11.40 - 3373.00 PLN

qcheese
27-02-2009, 00:57
późno, bo późno, chwilę temu tu trafiłem, lecz się dorzuciłem :) ...a i link w stopce może jeszcze coś pomoże...

Mitkowski
27-02-2009, 01:54
Słuchajcie nie wiem czy to dobry pomysł ale ktoś właśnie sprzedaje na forum D90 z 18-105VR za 3700zł na gwarancji ledwie dwa tysiące zdjęć zrobione. Może tak pomyśleć by kupić ten aparat dla tej dziewczyny? Wiem że używka (kupiony 29.11.2008) ale taniej o kilkaset złoty a do tego statyw i jakieś inne „badziewia”

robroy80
27-02-2009, 02:06
poszlo :)

BOSS
27-02-2009, 08:20
Słuchajcie nie wiem czy to dobry pomysł ale ktoś właśnie sprzedaje na forum D90 z 18-105VR za 3700zł na gwarancji ledwie dwa tysiące zdjęć zrobione. Może tak pomyśleć by kupić ten aparat dla tej dziewczyny? Wiem że używka (kupiony 29.11.2008) ale taniej o kilkaset złoty a do tego statyw i jakieś inne „badziewia”

Jak brać i dawać prezent to nówkę. Naprawde wiele nie oszczędzimy, poza tym z innych względów używany, nawet z małym przebiegiem, kupowany na naszej giełdzie w grę nie wchodzi.

Dzieki za umieszczanie linka do naszej zbiórki w Waszych stopkach!!!
To naprawdę pomaga w dotarciu!

kropa
27-02-2009, 09:49
Jak brać i dawać prezent to nówkę. Naprawde wiele nie oszczędzimy, poza tym z innych względów używany, nawet z małym przebiegiem, kupowany na naszej giełdzie w grę nie wchodzi.

Zgadzam się - używka, jaka ona by nie była, to zły pomysł acz o wiele tańszy.

fafniak
27-02-2009, 10:33
Poszla kaska - mam nadzieje ze sie przyda

W1LOVE
27-02-2009, 17:52
Zgadzam się - używka, jaka ona by nie była, to zły pomysł acz o wiele tańszy.

Kupowanie używki nie ma sensu. Zastanówcie się czy chcieli byście dostać używany prezent.

b202
27-02-2009, 17:52
używany sprzęt nie wchodzi w grę, psuje to wizerunek nie tylko nikon.org.pl ale i NKP ale i Nikon Polska w jakimś stopniu, C kupili nówkę idali ładny komplet nie śmigany.
Przykładowo czy dalibyście przyszłej żonie przy zaręczynach używany pierścionek? Podobna sytuacja :-P

JK
27-02-2009, 19:15
No to go mamy. W chwili obecnej jest 3976.00 PLN i to powinno wystarczyć. Pozostaje pogratulować wszystkim dobroczyńcom i przystąpić do finalizacji.

clusca
27-02-2009, 19:33
No to go mamy. W chwili obecnej jest 3976.00 PLN i to powinno wystarczyć.

Suuuper. Niezłego tempa nabrała cała akcja :)

b202
27-02-2009, 19:36
brawo, brawo!!!!! Tak ma być :D


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://nvision.pl/img/art/procesory/penryn_phenom/brawo.jpg)

cloned
27-02-2009, 19:38
No to super!

hackermuz
27-02-2009, 20:27
Nooo daliśmy RADY!!! :) Brawo :)

Przemek Paśnik
27-02-2009, 20:32
Brawo :-) Daliśmy radę!

SlaWasII
27-02-2009, 21:15
Też wyrażę swoje zadowolenie z Sukcesu jaki osiągnęliśMy:


WOW!

W1LOVE
27-02-2009, 21:30
No to go mamy. W chwili obecnej jest 3976.00 PLN i to powinno wystarczyć. Pozostaje pogratulować wszystkim dobroczyńcom i przystąpić do finalizacji.

WOW :mrgreen: SZOK !
No bravo, dziękuje wszystkim którzy coś sypneli :D :D

darsedz
28-02-2009, 00:06
oki - od poczatku monitoruję akcję,
czy czas zatem na następne wyzwania... czy poczekamy aż ci którzy wpłacili wejdą tu i powiedzą "super udało się" ;)?

JK
28-02-2009, 00:16
Może poczekajmy chwilę z tymi następnymi wyzwaniami. Z tym było trochę "partyzantki" i chyba trzeba się chwilę zastanowić na tym, jak to wszystko zorganizować porządnie. Troche już rozmawialiśmy o tym z Jurkiem (BOSS) i może dajcie nam kilka dni na przegadanie spraw i zorganizowanie tego zamieszania.

BOSS
28-02-2009, 00:39
... :-) :-) :-)
... słów mi brak !!!

Dziękuje wszystkim za wrażliwość, ofiarność, dobre serce,... !!!
Myślałem, ze nie uda się,... ale Wasza postawa...
Naprawdę, taaaaakiego odzewu się nie spodziewałem !!!

Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękuję i chylę czoła przed wszystkim za czynny udział finansowy w Naszej forumowej zbiórce, co pozwala na spełnienie marzenia Oli.
Dziekuję adminowi Piotrowi za pomoc, kolegom moderatorom z wyrozumiałość i pomoc, szczególnie JK za codzinny kontakt, pomoc i radę, wszystkim którzy umieścili link do akcji w stopce, za popularyzację tego szczytnego celu i wsparcie...

JESTEŚCIE WIELCY !!!


Zaraz postaram się dogadac z JK reszte szczegółów...

Boryszuk
28-02-2009, 11:08
Ciesze sie bardzo, ze sie udalo. To milo miec udzial w czyms tak bardzo pozytywnym. Tak bardzo chcialem jeszcze kilka razy wyslac, zwlaszcza w momentach przestoju w naplywie gotowki na konto, ale niestety moje polskie konto jest wyczyszczone do cna. Tymbardziej motywuje mnie to jednak do zalozenia konta na polskim PayPalu zeby moc w przyszlosci czynnie wspomagac kolejne akcje.
Teraz czekam na sfinalizowanie calego przedsięwziecia oraz na obszerna fotorelacje.

wojtek6308
28-02-2009, 11:15
To świetnie, że wszystko się udało :-D , ja ze swojej strony mogę tylko dodać, ... że
czekam na następne wyzwanie.

snaperius vulgaris
28-02-2009, 11:21
No to go mamy. W chwili obecnej jest 3976.00 PLN i to powinno wystarczyć. Pozostaje pogratulować wszystkim dobroczyńcom i przystąpić do finalizacji.

:-D

alexkoz
02-03-2009, 16:50
mam nadzieję, że zdążyłem z przelewem przed zakupem aparatu dla Oli...

BOSS
02-03-2009, 16:52
Nawet jeśli nie, to po pierwsze wielkie dzięki, po drugie - wierz mi napewno się nie zmarnuje.
Szczegóły wkrótce :-)

enthropia
04-03-2009, 23:19
Halo, i co dalej w tej sprawie?
BOSS zdefraudował gotówkę i uciekł na Dominikanę? :D

BOSS
04-03-2009, 23:25
Halo, i co dalej w tej sprawie?
BOSS zdefraudował gotówkę i uciekł na Dominikanę? :D

Pozdrowienia z Meksyku (na Dominikanę nie starczyło) :-) :-) :-)

...Żarcik taki :-)

Aparat już jest u Jacka JK, i to Jacek bedzie go w Naszym imieniu wręczał Oli, najprawdopodobniej w tą (07.03) sobotę.

Oczywiście w miarę napływu informacji do mnie, bedę informował Was na bieżąco.

b202
04-03-2009, 23:51
Super, czekamy na relację i jakieś zdjęcia :)

JK
06-03-2009, 19:19
Marzenie spełnione


Dziś Ola otrzymała aparat podczas warszawskich warsztatów freelancera z Jackiem_Z. Na razie musi Wam wystarczyć ta lakoniczna informacja, bo fotki będą pewnie dopiero wieczorem, jak się warsztaty skończą. Mam nadzieję, że ktoś coś tu wrzuci. :wink:

I jeszcze jedno. Ola oraz wszyscy obecni podczas wręczania aparatu, dziękują Jurkowi (BOSS), za zainicjowanie tej akcji i doprowadzenie jej do końca. Trochę to trwało, chwilami już myśleliśmy, że się nie uda, ale dzięki wszystkim Wam doprowadziliśmy akcję spełniania tego marzenia do szczęśliwego finału. Jurku, jeszcze raz dziękuję w imieniu Oli.

BOSS
06-03-2009, 21:58
Suuuuuuuuuuuper ! :-) :-) :-)
Bardzo się cieszę razem w Wami :-)

Jeszce raz ogromne podziekowania dla wszystkich zaangażowanych w naszą wspólną forumową akcję !

Sczególne podziękowania chcialbym tą drogą przekazać naszemu koledze Jackowi (JK) za ciągłe aktywne wsparcie merytoryczne oraz aktywną pomoc do samego końca :-)

Jacku - dziekuję!

motylanoga
06-03-2009, 22:50
Mam nadzieję, że ktoś coś tu wrzuci. :wink:

Spokojna twoja rozczochrana, już ja dopilnuję aby się pojawiły ;-)

Ola jest przesympatyczna, a tak pozytywnie zakręconych osób, jak dziewczyny z fundacji dawno nie poznałam. Miło było Was wszystkie dziś poznać! :-)

b202
07-03-2009, 02:27
Cieszę się razem z Wami. Teraz pozostaje tylko czekanie na zdjęcia ;)

BOSS
07-03-2009, 19:44
Tutułem wyjaśnienia, bo pojawiły się pytania dlaczego tak szybko, bez zapowiedzi odbyło się wręczenie aparatu na warsztatach grupy Freelancer w Warszawie.
Otóż:
Jak wiadomo zawsze można wreczyć aparat w domu marzycielki ale chcieliśmy zrobić to przy wiekszym gronie, bardziej uroczyście.
Po konsultacjach z lekarzem opiekującym się Olą i jej rodzicami stanęło w niemal ostaniej chwili (dzień przed - wieczorem)na w/w warsztaty. Dlatego tak wyszło.
Najważniejsze, że wszystko sie udało i wyszło extra :-)

Co się tyczy drugiej częsci marzenia Oli (dla przypomnienia: Ola marzyła o KURSIE FOTOGRAFII u Tomka T.), to na mój poziom wiedzy dziewczyny z fundacji załatwiły już ten temat pozytywnie.

eef
08-03-2009, 00:38
Chylę czoła przed tak fajnymi ludźmi, którzy dali radę zrealizować coś ważnego - marzenie. Dzięki, ludziska :)

No i oczywiście też chcę obejrzeć mały reportażyk - czekam niecierpliwie :D

SlaWasII
08-03-2009, 01:08
Jak czytam ten wątek, to chętnie dorzucałbym się co miesiąc do czyjegoś marzenia. Póki mnie stać, póki mam stałą pracę i dochód... realizację moich marzeń odłożyłem na lepsze czasy... ;)

darsedz
08-03-2009, 01:33
będzie okazja - warto zaglądać :)

SlaWasII
08-03-2009, 01:39
Nie przegapię, włączyłem subskrypcję tego wątku i pozwoliłem sobie wystawić maksymalną ocenę gwiazdkową.

GeoS
09-03-2009, 02:32
Wychodzi na to, ze z fotami nikt sie nie spiszy i pierwszy bedzie "inny systmowo" :)

Zatem oto Ola i jej spelniajace sie marzenie:

1)

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img3.imageshack.us/img3/7656/cafe1.jpg)

2)

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img3.imageshack.us/img3/6059/cafe2.jpg)

3)

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img3.imageshack.us/img3/7497/cafe3.jpg)

gietrzy
09-03-2009, 07:12
Czy to na Nikon czy na C-B warto wspierac takie inicjatywy, więc co dalej?!?

b202
09-03-2009, 08:38
no super, już widać, że było fajnie, czekamy na resztę zdjęć ;)

BOSS
09-03-2009, 16:52
Czy to na Nikon czy na C-B warto wspierac takie inicjatywy, więc co dalej?!?

Na CB chyba wyczerpali limit :-) także zapraszam ziomala do Nas :-)

Co do zdjeć to miło jest popatrzyć sobie jak Ola jest szczęśliwa :-)

Warto było...

W1LOVE
09-03-2009, 17:12
BRAVO Chłopaki, a teraz jakie następne marzenie ?

velaskez
09-03-2009, 18:17
Ej a wrzuciliście kartkę do reklamówki "Zarejestruj się na nikon.org.pl"?

Yaro
09-03-2009, 23:07
Chyba "coś" przegapiłem :( z przyjemnością w "to" wejdę? można jeszcze? wszak takich dzieciaków jest zapewne wiele.

Pozdrawiam

yaro

BOSS
09-03-2009, 23:53
Chyba "coś" przegapiłem :( z przyjemnością w "to" wejdę? można jeszcze? wszak takich dzieciaków jest zapewne wiele.

Pozdrawiam

yaro

Yaro, śledź wątek, myślę że będziesz miał jeszcze okazję :-)

fIlek
10-03-2009, 00:08
Poczytałem jeszcze raz o marzeniu Oli http://mammarzenie.org/warszawa/2009/ola_m.php - chyba dobry link. Chciała jeszcze kurs u Tomasza Tomaszewskiego. Może by tak wykorzystać kontakty NP i coś zadziałać również i w tej płaszczyźnie?

Yaro
10-03-2009, 00:51
Będę śledził:) BOSSie!

ku6i
10-03-2009, 01:34
filek:


Co się tyczy drugiej częsci marzenia Oli (dla przypomnienia: Ola marzyła o KURSIE FOTOGRAFII u Tomka T.), to na mój poziom wiedzy dziewczyny z fundacji załatwiły już ten temat pozytywnie.

sinner
10-03-2009, 12:13
to co tylko canoniarz robił tam zdjęcia ???

Hipolit_S
10-03-2009, 13:02
Dopiero dzisiaj zobaczyłem ten wątek. Bardzo żałuje, ze nie mogłem dołożyć sie do marzenia Oli. Sam miałem ogromną przyjemność poznania fundacji MM w Lublinie a to za sprawą chorej na nowotwór mojej córki Natalki. Jej marzenie było troche inne i zostalo spełnione i to z dużą nawiązką. Nie bede zachwalał tych ludzi bo najlepsze słowo nie odda tego kim są. Natalka dzięki Panu Bogu wyzdrowiała i powoli zaczyna dobierac sie do mojego Nikona (Minolta Z-10 juz przestala ją bawic:)).

BOSS
10-03-2009, 21:39
to co tylko canoniarz robił tam zdjęcia ???

właśnie, właśnie??? :-)

BOSS
11-03-2009, 19:43
Tak z ciekawości spytam, czy ktoś jeszcze robił jakieś fotki w trakcie wreczenia aparatu?

SlaWasII
11-03-2009, 20:32
Jak to mówią, szewc w podartych butach chodzi... :mrgreen:

GeoS
11-03-2009, 23:59
Robili, tylko te szumy, ziarna, kolory, ... - boja sie pochwalic ;PP

Dyziek
12-03-2009, 09:58
Tak z ciekawości spytam, czy ktoś jeszcze robił jakieś fotki w trakcie wreczenia aparatu?

Wstawię na weekendzie troszkę:)
Poza tym fajna sprawa - prezent od Nikona, wręczany w studio Sigmy a focony przez Canona:)

Sebastiann
12-03-2009, 10:13
Czekam na zdjęcia:) aż miło zobaczyć kogoś szczęśliwego:)

BOSS
12-03-2009, 17:01
Wstawię na weekendzie troszkę:)


Dzieki Dyziek :-)


Poza tym fajna sprawa - prezent od Nikona, wręczany w studio Sigmy a focony przez Canona:)

Przynajmniej oryginalnie i z rozmachem :-)

hesja
12-03-2009, 20:06
Wstawię na weekendzie troszkę:)
Poza tym fajna sprawa - prezent od Nikona, wręczany w studio Sigmy a focony przez Canona:)

Tu chodzi o serce... a to jak wiemy, jest bez marki :)

Jak wszyscy wiedzą, akcja się udała, Ola ma aparat, marzenie zostało spełnione, czyli nasze wspólne działania zakończyliśmy sukcesem. Prosimy o zaprzestanie wpłacania pieniędzy na konto NKP w temacie aparatu dla Oli. Rozliczyliśmy już całą akcję, ale jeszcze wpłyneło kilka wpłat. Policzymy to wszystko raz jeszcze i jeśli będzie jakaś nadwyżka, to zrobimy Oli dodatkowy niewielki prezent za to, co zostało nadpłacone.

Niebawem planujemy nowe akcje z Fundacją Mam marzenie. Będziemy o nich oczywiście informować. Najprawdopodobniej w dziale Nikon Klub Polska. Mamy zamiar sie tym zacnym dziełem zająć na stałe :)
Całym projektem Mam Marzenie zajmuje się JK i do niego proszę zwracajcie się w razie pytań. Do Jacka też proszę podesłać zdjęcia z wręczenia. Zrobimy ładne info o tym wydarzeniu i u nas i może na stronie Nikon Polska? :)

SlaWasII
12-03-2009, 21:13
... i może na stronie Nikon Polska? :)
Może...?
Koniecznie!

Piotr.S
13-03-2009, 20:26
Jeśli temat jest jeszcze aktualny? - wchodzę

b202
13-03-2009, 20:47
Jeśli temat jest jeszcze aktualny? - wchodzę

będzie jeszcze, teraz jedna akcja jest zakończona, aparat zakupiony, wręczony. ;)

Piotr.S
14-03-2009, 13:32
OK - będę wdzięczny za informację

Dyziek
14-03-2009, 22:16
Mało, ale lepiej niż nic:)

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img254.imageshack.us/img254/320/dsc0683.jpg)


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img254.imageshack.us/img254/1071/dsc0684.jpg)


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img254.imageshack.us/img254/9537/dsc0687.jpg)

BOSS
14-03-2009, 22:44
Dzieki Dyziek za fotki :-)

b202
14-03-2009, 22:45
Dyziek, ale w lustrze to chyba nie Ty się odbijasz co? ;)

Dyziek
14-03-2009, 22:46
Dyziek, ale w lustrze to chyba nie Ty się odbijasz co? ;)

Nie:) No i ja nie używam lampiona:)

Xathloc
16-03-2009, 10:41
Wstawię na weekendzie troszkę:)
Poza tym fajna sprawa - prezent od Nikona, wręczany w studio Sigmy a focony przez Canona:)
Bo Canonierzy to straszne ludzie są. Ja mam na fotach z wręczenia łeb Canoniera na pierwszym planie :mad:

enthropia
16-03-2009, 21:11
Wstawię na weekendzie troszkę:)
Poza tym fajna sprawa - prezent od Nikona
Pozwolę sobie zauważyć, że prezent nie był od Nikona...

JK
16-03-2009, 21:31
Jeszcze tylko tu brakuje wojenek systemowych.
Opamiętajcie się trochę.

BOSS
16-03-2009, 22:11
No to wkroczę... :-)

Moi mili, nie ważne czy to był Nikon, Canon czy Sony. To jest nie istotne.

Ważne, ze wspólnymi siłami, My Nikoniarze, spełniliśmy marzenie cieżko chorej dziewczyny, dla której tak jak dla nas, fotografia jest pasją i przyjemnością.

Myśle, ze to załatwia temat.

Gr33nY
16-03-2009, 22:24
Trochę dziwnie się czuję zabierając głos w nie swojej sprawie ale akurat ta "wojna" systemowa objawia się jedynie tym że GeoS nie może pożyczyć od nikogo sprzętu :D no chyba że vasco też się zjawi :)

BOSS
16-03-2009, 22:58
Gr33nY...
Tu jest strefa pojednania w słusznej sprawie !
Jaka wojna? :-)

SlaWasII
17-03-2009, 09:17
Gr33nY to dywersant... zdradziła go biała lufa w avatarku... he, he... ;)
A poważnie, to ta "wojna" jest do wybaczenia dopóki się spieramy na argumenty lub żartujemy. W końcu to nie grzech, zastanawiać się co lepsze?!
W pracy mówili na mnie kiedyś Reksio rozjemca. Jak była afera z klientem to zawsze zlecenie trafiało do mnie.

wilk325
17-03-2009, 09:27
Co by zakończyć tą dysputę.
Dyziek się przejęzyczył - aparat nie był od Nikona, ale od ludzi z sercem, którzy są uczestnikami Forum-Nikon Klub Polska.
Ja ze swojej strony chciałem tylko podziękować wszystkim.

Dyziek
17-03-2009, 09:46
Tadziu przywracasz wiarę w człowieka:) Jest dokładnie tak jak napisałeś:)

Roba66
18-03-2009, 23:47
Panie i Panowie - to może następny aparat?
Monika (http://www.mammarzenie.org/warszawa/2009/monika_m.php) ma marzenie.

BOSS
18-03-2009, 23:49
Panie i Panowie - to może następny aparat?
Monika (http://www.mammarzenie.org/warszawa/2009/monika_m.php) ma marzenie.

http://www.mammarzenie.org/ourKids.php?city=warszawa :arrow: spełnione marzenie.
Sprawdzałem już wcześniej :-) ale dzieki za czujność.

Piotr.S
19-03-2009, 18:56
jak mogę się udzielić?

BOSS
19-03-2009, 18:58
jak mogę się udzielić?

poczekać na nastepną akcję :-)

Sindbad
19-03-2009, 19:05
jak mogę się udzielić?

A czekając, możesz udzielić się np tutaj http://www.f-df.pl ;-)

enthropia
21-03-2009, 19:42
aparat nie był od Nikona, ale od ludzi z sercem, którzy są uczestnikami Forum-Nikon Klub Polska.

Dokładnie o to mi chodziło! ;)

hesja
30-03-2009, 11:31
Mamy njusa na stronie NKP (http://www.nikonklub.pl/?/aktualnosci/pokaz/80/Spełniamy%20marzenia%20z%20Fundacją%20Mam%20Marz enie.html)

:)
pelna gotowość NKP do pomocy w spełnieniu kolejnych marzeń :)

BOSS
10-04-2009, 22:51
Dostałem więc przekazuję wszystkim :-)



https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img8.imageshack.us/img8/4855/jajo1.jpg)


Oczywiście również życzę wszyskim dzieki którym udało się spełnić marzenie, zdrowych, wesołych, pogodnych i spędzonych z najbliższymi Świąt Wielkiej Nocy.

1Kefas
01-05-2009, 07:53
Piękna i wzniosła Sprawa. Szkoda, że nie mogłem wziąć w niej udziału..
Mam propozycję.
Jeśli to nie jest sprzeczne z regulaminem, to może informacje o tego typu czynach przesyłać na PW?
Z całą pewnością grono ofiarodawców powiększy się znacznie.
Pozdrawiam.

(Proszę moją wypowiedzi traktować jako wyrażenie chęci a nie pretensji)

b202
01-05-2009, 07:57
...
Jeśli to nie jest sprzeczne z regulaminem, to może informacje o tego typu czynach przesyłać na PW?
Z całą pewnością grono ofiarodawców powiększy się znacznie.
...

wyobrażasz sobie wysłanie kilku tysięcy wiadomości PW?? bo ja nie bardzo

informacja o akcji była w ogłoszeniach i nad każdym działem forum na samej górze widniała informacja o tym, więc możliwość zobaczenia była duża, nie licząc samych podpisów w stopkach użytkowników poprzez co też można było szybko trafić na ten post... ;)

darsedz
04-05-2009, 22:12
Akcja zakończona jakieś 2 m-ce temu - czy sprawa "nowych wyzwań" stała się dla forum w jakiś sposób kłopotliwa?

Domyślam się, że to nie było jednostkowe marzenie...

BOSS
04-05-2009, 22:27
Kłopotliwa? Chyba nie.
Ja ze swojej strony wysłałem kilkanaście maili do różnych oddziłów fundacji w Polsce, i cisza.
Ale skoro jest nadal zainteresowanie to zagęszczę ruchy :-)
Póki co linka jak widać ze stopki nie wyrzuciłem. Po co za chwile wstawiać... :-)

W1LOVE
04-05-2009, 23:55
A czy musimy spełniać marzenie tylko związane z Nikonem ?
Miło by chyba było jak czyjeś marzenie np. rower czy coś innego kamera ? zostało spełnione i to przy naszej (forumowej) pomocy.
BOSS przemyśl to :)

wilk325
04-05-2009, 23:59
A czy musimy spełniać marzenie tylko związane z Nikonem ?
Miło by chyba było jak czyjeś marzenie np. rower czy coś innego kamera ? zostało spełnione i to przy naszej (forumowej) pomocy.
BOSS przemyśl to :)

Jeżeli nie są to marzenia fundacji, to jest taki wątek:
http://www.forum.nikon.org.pl/showthread.php?t=97365

W1LOVE
05-05-2009, 00:09
Jeżeli nie są to marzenia fundacji, to jest taki wątek:
http://www.forum.nikon.org.pl/showthread.php?t=97365

wilk-u Mam nadzieje, że Cię nie urażę ale są osoby potrzebujące i bardzo potrzebujące.
Z fundacji "Mam marzenie" moim skromnym zdaniem potrzebują większej troski i współczucia niż osoba która straciła sprzęt. Bo w pierwszym wypadku mamy do czynienia z osobą która jak wiadomo cierpi fizycznie, psychicznie a w drugi przypadku jest to rzecz bardziej materialna. Wiadomo nikt z nas nie chciał być okradziony ze swojego sprzętu.
Nie mniej jednak wiem o co Ci chodzi.

wilk325
05-05-2009, 00:17
wilk-u Mam nadzieje, że Cię nie urażę ale są osoby potrzebujące i bardzo potrzebujące.
Z fundacji "Mam marzenie" moim skromnym zdaniem potrzebują większej troski i współczucia niż osoba która straciła sprzęt. Bo w pierwszym wypadku mamy do czynienia z osobą która jak wiadomo cierpi fizycznie, psychicznie a w drugi przypadku jest to rzecz bardziej materialna. Wiadomo nikt z nas nie chciał być okradziony ze swojego sprzętu.
Nie mniej jednak wiem o co Ci chodzi.

Nie uraziłeś mnie. Ja zawsze biorę udział we wszystkich akcjach chociaż staram się o tym nie pisać i być n/n
Podałem ten wątek dla tych co chcą - jak zwykle.

W1LOVE
05-05-2009, 12:58
wilk325 to powiem Ci, że dobry z Ciebie człowiek !!
Tak trzymaj :)

Sindbad
05-05-2009, 13:08
Nie uraziłeś mnie. Ja zawsze biorę udział we wszystkich akcjach chociaż staram się o tym nie pisać i być n/n
Podałem ten wątek dla tych co chcą - jak zwykle.

Myślę, że akurat w tym wątku można podać tuzin albo tysiąc tuzinów bardziej odpowiednich linków, gdzie ktoś oczekuje pomocy.
Wklejenie w taki temat linku z prośbą o kasę na sprzęt jest (mz) trochę niezręczne.

W1LOVE
05-05-2009, 13:15
Powiem tak ja jestem gotowy zadzwonić jako osoba z forum Nikona do fundacji "Mam narzenie" i wypytać co i jak,ale wiem, że coś było grane w tej kwestii z BOSS-em.

BOSS
05-05-2009, 16:35
A czy musimy spełniać marzenie tylko związane z Nikonem ?
Miło by chyba było jak czyjeś marzenie np. rower czy coś innego kamera ? zostało spełnione i to przy naszej (forumowej) pomocy.
BOSS przemyśl to :)

Ja jestem otwarty na takie propozycje, choć sądzę, że jak działamy jako foru użytkowników Nikona to najbardziej sensownym jest jakiś aparat, ale... jesli tylko są chętni na coś innego...

BOSS
05-05-2009, 16:36
Powiem tak ja jestem gotowy zadzwonić jako osoba z forum Nikona do fundacji "Mam narzenie" i wypytać co i jak,ale wiem, że coś było grane w tej kwestii z BOSS-em.

Ze mną nic nie było grane :-)
Ja tylko wysłałem jakiś czas temu kilkanaście maili z Naszą ofertą. Jeśli chwesz podzwonić po nich to śmiało :-)
Ja ze swojej strony jescze się przypomnę w fundacji.

W1LOVE
05-05-2009, 17:35
Ze mną nic nie było grane :-)
Ja tylko wysłałem jakiś czas temu kilkanaście maili z Naszą ofertą. Jeśli chwesz podzwonić po nich to śmiało :-)
Ja ze swojej strony jescze się przypomnę w fundacji.

Aha, to Przepraszam no to chyba będę musił zagrać :)

BOSS
14-05-2009, 11:02
Póki co ponowiłem naszą ofertę (aparat fotograficzny, sesja fotograficzna) we wszystkich oddziałach FMM.
Częściowo dostałem już odpowiedzi, iż w chwili obecnej nie mają dziecka z takim marzeniem ale będą pamiętać o naszej delraracji-propozycji :-)
Jak coś sie zmieni to oczywiscie dam znać.

SlaWasII
14-05-2009, 17:19
Spoko! Wątek jest na całodobowym nasłuchu! ;)

W1LOVE
11-07-2009, 11:09
Jest takie marzenie Mariusza:

Marzenie: Lot śmigłowcem lub balonem
Czeka na spełnienie marzenia

"W piątkowy wieczór wybrałyśmy się z Renatą do nowego Marzyciela - Mariusza. Dowiedziałyśmy się od jego taty, że Mariusz bardzo lubi zabawki śmigłowce, dlatego jako lodołamacz wybrałyśmy taki właśnie śmigłowiec, zdalnie sterowany. Prezent bardzo się spodobał Mariuszowi. Zaraz go rozpakował i wspólnie z tatą i młodszym bratem Przemkiem zaczęli uruchamiać tą maszynę.
Mariusz jest bardzo pogodnym chłopcem i aż miło było patrzeć, z jaką pasją zajmował się nową zabawką. Widać było, że jest to coś, co naprawdę go interesuje. Na chwilę jednak musiałyśmy przerwać Mariuszowi zabawę, gdyż bardzo chciałyśmy poznać jego marzenie. Nawet udało mi się namówić Mariusza na narysowanie go. Na kartce powstał piękny, kolorowy rysunek latającego balona. Po rozmowie z Mariuszem i jego rodzicami, okazało się, że chłopiec od dawna marzy o tym, by unieść się w powietrze i zobaczyć wszystko z góry. Stąd też pomysł na balon. Ale może to być również śmigłowiec. Wydaje mi się, że chyba jednak zostaniemy przy tej drugiej opcji, gdyż Mariusz ze względu na swoją chorobę jeździ na wózku i obawiam się, że w balonie ze względu na wysoki kosz, mógłby nic nie widzieć."

Jest to bardziej pytanie do Hesji czy ma takie kontakty które umożliwiły by spełnienie marzenia, albo zebrać hajsy na ten cel.

Co wy o tym sądzicie?

BOSS
11-07-2009, 11:26
Pomysł fajny :-) Można by z tego ciekawą relacje zrobić. Proponuję wyślij PW do hesji z zapytaniem.
Myślę, ze stosunkowo niewielkim kosztem jest szansa na spełnienie tego ciekawego marzenia.

W1LOVE
11-07-2009, 22:44
Pomysł fajny :-) Można by z tego ciekawą relacje zrobić. Proponuję wyślij PW do hesji z zapytaniem.
Myślę, ze stosunkowo niewielkim kosztem jest szansa na spełnienie tego ciekawego marzenia.

Wysłałem już, czekam

hesja
11-07-2009, 23:02
piszcie z JK
on sie zajmuje ta działka
sorki nie dam rady wszystkiego :(

W1LOVE
11-07-2009, 23:26
piszcie z JK
on sie zajmuje ta działka
sorki nie dam rady wszystkiego :(

OK, rozumiem
Napisze zaraz do JK.

darsedz
11-07-2009, 23:32
a może dłużej i lepiej (widokowo) wypadłby lot szybowcem?

JK
12-07-2009, 09:18
Moim zdaniem pomysł jest fajny, ale. Zacząć trzeba od poszukania możliwości spełnienia takiego marzenia. Trzeba znaleźć taki balon, szybowiec, helikopter, czy jeszcze co innego latającego. Trzeba dowiedzieć się o warunki realizacji pomysłu, czyli termin, koszt i co chyba najważniejsze - wymagania zdrowotne. Nie wiem, czy bez udziau lekarza da się taki pomysł zrealizować. Jesli to wszystko ustalicie, to konto NKP będzie do dyspozycji, ale trzeba wiedzieć ile kasy zbieramy, na kiedy ją mam zebrać i jak będzie realizowane marzenie.

W przypadku sprzętu foto, czy imprez fotograficznych typu spotkanie z fotografem, czy sesja fotograficzna, nie ma problemu z realizacją. W tym przypoadku jest chyba trochę inaczej. Ale jak powstanie plan organizacyjny i finansowy całego przedsięwzięcia, to możemy działać.

BOSS
12-07-2009, 11:09
Ja ze swojej strony podjadę na lotnisko pod Kielcami i dowiem sie ile moze kosztować taki lot Wilgą lub szybowcem. Balonów niestety brak.

W1LOVE
12-07-2009, 22:47
Ja ze swojej strony podjadę na lotnisko pod Kielcami i dowiem sie ile moze kosztować taki lot Wilgą lub szybowcem. Balonów niestety brak.

Nie lepiej sprawdzić na stronie ?
Ja sprawdzę na stronie Aeroklubu Warszawskiego.

b202
12-07-2009, 23:42
A nie lepiej bliżej miejsca zamieszkania osoby posiadającej takie marzenie? Po co ma jechać pół Polski żeby polatać balonem czy szybowcem jak może ma gdzieś w okolicy takie możliwości. Za tym idą koszty dojazdu oraz wpływ na stan zdrowia marzyciela.

darsedz
12-07-2009, 23:53
pytanie tylko gdzie ta osoba mieszka - bo tego nie widze :/

hesja
13-07-2009, 00:03
lot balonem nad Biebrza proponuje... rewelacyjne widoki w bonusie
nie trzeba miec badan a frajda lepsza niz samolot/szybowiec/smiglowiec
bo jest sie rzeczywiscie w powietrzu

SADPUNK44
13-07-2009, 00:16
lot balonem nad Biebrza proponuje... rewelacyjne widoki w bonusie
nie trzeba miec badan a frajda lepsza niz samolot/szybowiec/smiglowiec
bo jest sie rzeczywiscie w powietrzu

Z góry i tak wszystko wygląda niesamowicie...niedaleko,gdzie mieszkam,koleś organizuje(w zeszłym roku organizował) loty balonem.zapytam,dam znać.ps.okolice Konina(Konin-anagram słowa Nikon:) )

W1LOVE
13-07-2009, 21:26
TA DAAA
http://www.wyjatkowyprezent.pl/prezent-lot-szybowcem-balonem-motolotnia-rocznica-urodziny/

BOSS
13-07-2009, 22:00
No i super !
Myślę, ze zbiórka na to marzenie nie zajmie Nam dużo czasu :-)

W1LOVE
13-07-2009, 22:25
Uuuu Ktoś nas ubiegł...
http://www.mammarzenie.org/warszawa/dziecko/2604_mariusz.html

BOSS
13-07-2009, 22:57
W1LOVE spoko, będzie jeszcze okazja :-)
Ale trzeba Ci przyznać, że czujmy jesteś jak Tommy Lee Jones w "Ściganym" :-)

Obi
13-07-2009, 23:06
Na Openerze nie trzeba było długo zbierać... Jak byłem tam z naszą Krówką Małą w NGO to gość chciał spotkać się z Prodigy :D i udało się :D niezła akcja... przed koncertem albo po się zebrali i poszli :D oczywiście wcześniej to ustalono, ale gość nieźle sobie to wymyślił :D

W1LOVE
14-07-2009, 10:46
W1LOVE spoko, będzie jeszcze okazja :-)
Ale trzeba Ci przyznać, że czujmy jesteś jak Tommy Lee Jones w "Ściganym" :-)

Hihi, Dzięki:-D:-D

Demonek
20-07-2009, 21:34
Witam,
przeczytałem cały wątek (ten na Canon board też), i szkoda, że wcześniej nie byłem tu zapisany, bo na pewno dołączyłbym się do tej akcji.

Poczytałem sobie też różne historie ze strony MamMarzenie, a w "poczekalniach" zwracałem uwagę na marzenia "fotograficzne". No i dwa znalazłem...

Jedno z oddziału Olsztyn: Sesja zdjęciowa w studio
http://mammarzenie.org/olsztyn/dziecko/1008_paulina.html

Drugie z oddziału Wrocław: Lustrzanka cyfrowa
http://mammarzenie.org/wroclaw/dziecko/2775_paulina.html

Nadają się? :) :) :)

Pozdrawiam,
TT

BOSS
20-07-2009, 21:47
Witam,
przeczytałem cały wątek (ten na Canon board też), i szkoda, że wcześniej nie byłem tu zapisany, bo na pewno dołączyłbym się do tej akcji.



Nic się nie bój jeszce będziesz mial okazję :-) :-)
Coś już mam na tapecie ale jeszce kilka informacji musze dostać od koordynatorki :-)

Co do tych co znalazłeś trzeba się skontaktować z koordynatorkami czy przypadkiem już nie jest spełnione. Onie zbyt często nie aktualizują tej strony.

Pilnuj wątku, a będziesz miał okazję sie dorzucić.

Demonek
20-07-2009, 22:21
Jasne :)

No to czekam co do tej "okazji".

TT

W1LOVE
20-07-2009, 22:26
Nic się nie bój jeszce będziesz mial okazję :-) :-)
Coś już mam na tapecie ale jeszce kilka informacji musze dostać od koordynatorki :-)

Co do tych co znalazłeś trzeba się skontaktować z koordynatorkami czy przypadkiem już nie jest spełnione. Onie zbyt często nie aktualizują tej strony.

Pilnuj wątku, a będziesz miał okazję sie dorzucić.

BOSS-u a nie możemy spełnić wybranego/wylosowanego marzenia ?
Mamy potencjał, są marzenia do spełnienia a dzieciaki czekają...jeszcze.

BOSS
20-07-2009, 23:16
BOSS-u a nie możemy spełnić wybranego/wylosowanego marzenia ?
Mamy potencjał, są marzenia do spełnienia a dzieciaki czekają...jeszcze.

Oczywiście, ze możemy :-)

Ja póki co mam informację od koordynatorki z Katowic, ze jest dziewczynka - Natalia, ktora marzy o (i tu delikatnie namawiam koordynatorkę do, jeśli to możliwe zmiany) Sony Alfa 350 oraz o sesji fotograficznej.
Co prawda czy to Sony czy Nikon to i tak fimalnie służy do robienia zdjęć ale jako, że to forum Nikona to myślę (cgyba, ze się mylę?) iż łatwiej nam przejdzie Jakiś Nikoś.
Zobaczymy co odpisze ta dziewczyna z Katowic.
Aha, póki co jest to świeże marzenie i jeszce go nie ma na stronie FMM.

No chyba, ze wchodzimy w coś innego???
Decuzja należy do Nas wszystkich.

darsedz
21-07-2009, 09:30
tu pytanie do zarządzającego tym przedsięwzięciem marzeniowym - a czy nie możnaby takiego konta datkowego uruchomić na stałe w ramach NKP?

BOSS
21-07-2009, 14:27
Śpieszę donieść co się dowiedziałem. Cytat maila:

"Myślę, że mogłabym zaproponować to Natalii, ale potrzebowałabym pomocy z
Państwa strony ;)
Moja wiedza dot. aparatów nie jest za wielka i chciałabym zaproponować
Marzycielce coś podobnego do sony, będącego odpowiednikiem w firmie Nikon.
Czy mogłabym liczyć na Państwa pomoc w tej kwestii?? :))"


To co pomożemy ??? :-)
Wchodzimy w to ???

Moze jest ktoś chętny ze Śląska aby wspomóc widzą i doświadczeniem Patrycję (koordynatorkę) ?

gietrzy
21-07-2009, 14:49
Hej, chce Sony niech będzie Sony, najwyżej damy jej namiary na tompaca :mrgreen:
Jest tu jakiś koordynator FNOPL <-> C-B? A może i Sony by w to wdepnęło?
Pieniążki uzbieralibyśmy znacznie szybciej, póki jeszcze lato, póki jeszcze nie ma czarnej - akysz! - winiety :cry:

BOSS
21-07-2009, 14:54
Tompac też z Kielc także damy radę :-)

Pytanie za 100 pkt. jak reszta? Wchodzimy ???

BOSS
21-07-2009, 18:53
Halo, halo :-)
Potrzebuję opinii, co My na to (patrz powyzej).

sinner
21-07-2009, 18:58
myślę że można wpisać i ruszy samo jak poprzednio

BOSS
21-07-2009, 19:01
Ok. Tak się zrobi.
Tylko pytanie. Czy zbieramy na Sony czy ktoś ze Śląska pomoze Patrycji przekonać Natalkę do czegoś z Nikona?

hesja
21-07-2009, 19:21
mozna zrobic wspolna akcje z KKM
z tompac'iem jestem caly czas w bardzo dobrym kontakcie
jak padnie haslo do podzialamy wspolnie no problemo :)

BOSS
21-07-2009, 19:33
Jeśli tylko reszta wiary jest za to no problem :-)

Sławek pogadasz z Tompac-kiem czy ja mam się skontaktowac przez KKM, bo znam go tylko z widzenia.

hesja
21-07-2009, 19:39
zaraz go tu skieruje
w koncu tez jest z nami na forum :)

tompac
21-07-2009, 19:53
Melduje sie przy tablicy, niestety jeśli chodzi o pomoc KKM to nie jestem zbyt dobrym adresatem tych oczekiwań, KKM to dla mnie już prehistoria, ale są tam tacy co może będą się chcieli wykazać, bo na gwałt szukają jakiegoś sukcesu - zwłaszcza medialnego.
Od siebie mogę dołożyć zestaw gadżetów Sony - czapeczka, ściereczka, smycze, długopisy i mój album ;)

sinner
21-07-2009, 20:01
myślę że powinien to być Nikon i chyba sami damy spokojnie radę znów uzbierać ( w sumie jest nas coraz więcej )

W1LOVE
21-07-2009, 20:43
Tompac też z Kielc także damy radę :-)

Pytanie za 100 pkt. jak reszta? Wchodzimy ???

No Proste :)

hesja
21-07-2009, 20:59
sugeruje poczekac jeszcze chwilke bo gadalem z Tomkiem przez tel
i moze mu sie uda "cos" zalatwic :)

Nikon tez moze byc oczywiscie ale moze nic na sile
jak sie uda to fajnie jak nie to S tez moze byc...
o gest chodzi i o to zeby... bylo milo :)

BOSS
21-07-2009, 21:25
Nikon tez moze byc oczywiscie ale moze nic na sile
jak sie uda to fajnie jak nie to S tez moze byc...
o gest chodzi i o to zeby... bylo milo :)

Bądź co bądź Sony też robi zdjęcia, i jak widziałem co wyczynia Tompac to czapki z głów!

Tak jak Sławek pisze, chodzi o gest. Namawiać dziewczynkę (czy dziewczynę, bo nie znam wieku) na siłę na zmianę to nie wiem czy ma to sens. Choć jeśli bardzo chcemy, to tak jak napisała koordynatorka, jeśli jej pomożemy (ktoś najlepiej ze Śląska) to nie wykluczone, że przejdzie Nikon.
Na mój gust jeśli się nikt nie zgłosi to nie ma co czekać tylko startowac z nową edycją "Fundacja Mam Marzenie II" :-)

BOSS
21-07-2009, 21:27
No Proste :)

W1LOVE - a link tak jak poprzednio do drugiej edycji wstawisz w stopkę? :-)

Marek_L
22-07-2009, 00:35
Jestem ZA!!! :D

Poprzednim razem jakoś daliśmy radę to i teraz damy, czy to będzie coś z pod znaku "S" czy "N" to chyba mało ważne, najważniejsze aby Natalia była szczęśliwa :-)

wilk325
22-07-2009, 08:38
BOSS czekam na konkrety i nr konta:)

darsedz
22-07-2009, 09:34
zacznijmy zbierać - a czy to będzie N,C czy S to na tym etapie nie ma znaczenia... przecież gadżety mogą być od ze znaczkiem forum N :)

BOSS
22-07-2009, 11:35
Jeszcze raz dziękuję wszystkim i zapraszam do nowej akcji: http://forum.nikon.org.pl/showthread.php?t=107412

W1LOVE
22-07-2009, 13:27
W1LOVE - a link tak jak poprzednio do drugiej edycji wstawisz w stopkę? :-)

Oczywiście :)
Każdego! zachęcamy do wstawienia linku w podpisik aby dobra reklama była :) a nie tam jakiś sprzęcior.

JK
22-07-2009, 21:38
No to stary wątek zamykamy i przenosimy się do nowego.